21:00 | Term. | Bayern Munich1 : 0Arsenal |
21:00 | Fin pen. | Manchester City4 : 5Real Madrid |
21:15 | Term. | FC Porto3 : 1Vitória Guimarães |
12:00 | Term. | Ulsan Hyundai1 : 0Yokohama F. Marinos |
18:00 | Term. | Al Ain4 : 2Al Hilal |
21:00 | Term. | Dundee FC0 : 0Glasgow Rangers |
20:45 | Term. | Gateshead FC0 : 1Aldershot Town |
18:00 | Term. | UD Ibarra1 : 1Arucas CF |
19:00 | Term. | Union Sur Yaiza5 : 0UD Tamaraceite |
21:00 | Term. | UD Lanzarote1 : 0Las Palmas B |
19:15 | Term. | Eimsbutteler TV5 : 1FC Kilia Kiel |
19:00 | Term. | TSV Steinbach1 : 0TSG 1899 Hoffenheim II |
19:30 | Term. | Weidenhausen0 : 0RW Walldorf |
18:30 | Term. | Eckernforder SV3 : 1Neumunster |
18:30 | Term. | SV Eichede3 : 0Dornbreite Lubeck |
19:30 | Term. | FC Villingen1 : 1SG Sonnenhof |
18:00 | Term. | SV Bornreihe0 : 1BSV Kickers Emden |
20:00 | Term. | SG Wattenscheid1 : 0FC Vreden |
19:30 | Term. | 1. FC Kleve0 : 2SV Sonsbeck |
20:00 | Term. | Thes Sport2 : 1Gent II |
11:00 | Term. | Italy U163 : 1Belgique U16 |
16:00 | Term. | Hongrie U181 : 1Grèce U18 |
15:00 | Term. | Ararat0 : 1Pyunik |
17:00 | Term. | Ararat-Armenia FC2 : 0Urartu FC |
14:00 | Term. | Gandzasar FC2 : 0Syunik |
18:00 | Term. | Zrinjski Mostar3 : 0Sloga Doboj |
18:00 | Term. | CSKA Sofia0 : 1Botev Plovdiv |
17:00 | Term. | Dinamo Zagreb2 : 1NK Varaždin |
18:00 | Term. | Omonia Nicosia0 : 0Aris Limassol |
19:00 | Term. | Apollon Limassol1 : 1Pafos FC |
16:30 | Term. | Prostejov0 : 1MFK Vyskov |
17:00 | Term. | FC MAS Táborsko5 : 0Viktoria Zizkov |
17:00 | Term. | Sparta Prague II5 : 1Príbram |
17:00 | Term. | MFK Chrudim1 : 1Varnsdorf |
17:00 | Term. | Dukla Prague2 : 0SFC Opava |
17:00 | Term. | Sigma Olomouc B4 : 2SK HS Kromeriz |
18:00 | Term. | Zbrojovka Brno1 : 0FC Vysocina Jihlava |
18:00 | Term. | Graffin Vlašim4 : 5SK Lisen |
11:00 | Term. | Slavia Prague U190 : 2Sparta Prague U19 |
18:00 | Term. | Flora Tallinn1 : 3Paide Linnameeskond |
17:30 | Term. | VG-621 : 3Jazz Pori |
18:00 | Term. | Tampere United0 : 0Inter Turku II |
18:00 | Term. | JS Hercules0 : 4OLS |
20:00 | Term. | Lincoln Red Imps3 : 0Europa FC |
17:00 | Term. | FC Isloch Minsk1 : 0Torpedo Belaz |
19:00 | Term. | Dinamo Minsk1 : 0Neman Grodno |
16:30 | Term. | FK Auda1 : 0BFC Daugavpils |
18:30 | Term. | Rigas FS2 : 0FS Metta/LU |
15:00 | Term. | Sparta Selemet2 : 1Univer-Oguzsport |
18:00 | Term. | SK Brann1 : 0HamKam |
18:00 | Term. | Molde1 : 2Odds BK |
18:00 | Term. | CS Hunedoara3 : 1FC Voluntari |
01:10 | Term. | Jaguares de Córdoba1 : 1Deportivo Cali |
03:20 | Term. | Once Caldas0 : 1Independiente Santa Fe |
23:00 | Term. | Rionegro Águilas4 : 0Alianza Petrolera |
18:30 | Term. | Zenit St. Pétersbourg0 : 0Spartak Moscou |
16:00 | Term. | FK Ural1 : 3FC Rostov |
16:00 | Term. | Orenburg2 : 4Dinamo Moscou |
18:00 | Term. | Podbrezova0 : 0Spartak Trnava |
18:30 | Term. | Olimpija Ljubljana1 : 2NK Maribor |
18:00 | Term. | FC Paradiso0 : 0Young Boys II |
19:30 | Term. | SC Kriens1 : 1SC Brühl |
19:30 | Term. | SC Cham3 : 2FC Breitenrain |
19:30 | Term. | FC Bavois5 : 2FC Luzern II |
19:30 | Term. | FC St. Gallen II3 : 4Rapperswil-Jona |
19:45 | Term. | Delemont1 : 0Biel-Bienne FC |
20:00 | Term. | FC Bulle1 : 0FC Zurich II |
20:00 | Term. | Étoile Carouge2 : 2FC Basel II |
20:30 | Term. | Servette II2 : 2Ticino |
14:00 | Term. | Belediye Vanspor2 : 1Ankaraspor |
14:30 | Term. | FC Minaj1 : 3Dynamo Kiev |
13:00 | Term. | Skala Stryi4 : 0Kremin II |
14:00 | Gagnant * | Zvyagel3 : 0Metallurg Z II |
19:30 | Term. | AC Douane6 : 0FC Nouadhibou |
10:15 | Term. | Khangarid3 : 1SP Falcons FC |
13:15 | Term. | Khoromkhon4 : 1Khovd |
17:00 | Term. | Adjidja FC2 : 1JAC FC |
17:00 | Term. | Dynamo Parakou1 : 0Tonnerre Abomey |
17:00 | Term. | ASVO FC3 : 1Aziza |
17:00 | Term. | Panthères FC Djougou2 : 1Soleil FC |
17:00 | Term. | Hodio FC2 : 0Dynamique Djougou |
17:00 | Term. | Avrankou Omnisport0 : 0AS Police FC |
17:00 | Term. | Metallurg Lipetsk0 : 2FC Krasnodar-2 |
20:40 | Fin pen. | Tigre5 : 6Chacarita Juniors |
02:30 | Term. | EC Bahia2 : 1Fluminense |
20:00 | Rep. | CuiabaRep.EC Vitória |
22:30 | Term. | Galvez EC1 : 1Independencia |
00:30 | Term. | Sampaio Correa FC3 : 3Maranhão |
01:30 | Term. | Sao Raimundo RR2 : 1GAS |
21:30 | Term. | Palestino2 : 0Huachipato |
23:00 | Term. | CD Marathón2 : 1CD Olimpia |
01:15 | Term. | Plaza Amador1 : 2Sporting San Miguelito |
03:30 | Term. | CD Universitario0 : 1San Francisco FC |
18:00 | Term. | FK Decic Tuzi0 : 0FK Jezero |
01:30 | Term. | Miramar Misiones1 : 2Nacional Montevideo |
01:00 | Term. | Louisville City3 : 1Greenville Triumph |
01:00 | Term. | Detroit City1 : 0Michigan Stars |
14:00 | Term. | Hong Kong Rangers0 : 3Lee Man |
15:00 | Term. | Mobarake Sepahan1 : 0Zob Ahan |
17:30 | Term. | Al Mu'aidar2 : 5Al-Duhail SC |
17:30 | Term. | Umm Salal SC2 : 1Al-Arabi |
19:30 | Term. | Qatar SC0 : 3Al Rayyan SC |
19:30 | Term. | Al Ahli SC1 : 9Al Sadd SC |
11:00 | Term. | Grulla Morioka0 : 1Cerezo Osaka |
11:30 | Fin prol. | Vanraure Hachinohe1 : 2Kashima Antlers |
12:00 | Term. | Iwaki FC0 : 2Albirex Niigata |
12:00 | Term. | V-Varen Nagasaki1 : 0Júbilo Iwata |
12:00 | Fin pen. | Matsumoto Yamaga3 : 5Avispa Fukuoka |
12:00 | Term. | Giravanz Kitakyushu1 : 2Machida Zelvia |
12:00 | Fin prol. | FC Imabari1 : 2Vissel Kobe |
12:00 | Term. | Kagoshima United0 : 1Tokyo Verdy |
12:00 | Term. | Omiya Ardija0 : 2Nagoya Grampus Eight |
12:00 | Term. | YSCC Yokohama0 : 4FC Tokyo |
12:00 | Term. | Azul Claro Numazu1 : 3Consadole Sapporo |
12:00 | Fin pen. | Jeju United6 : 5Cheonan City |
12:00 | Fin prol. | Daegu FC1 : 2Cheongju FC |
12:00 | Fin prol. | Gimpo FC1 : 0FC Anyang |
12:00 | Term. | Jinju Citizen FC0 : 2Daejeon Citizen |
12:00 | Fin prol. | Gimcheon Sangmu3 : 2Busan IPark |
12:00 | Fin prol. | Gangwon FC3 : 1Hwaseong FC |
12:00 | Term. | Seongnam FC1 : 0Suwon FC |
12:00 | Term. | Gyeongnam FC1 : 0Jeonnam Dragons |
12:00 | Term. | Mokpo1 : 2Bucheon 1995 |
12:00 | Term. | Gimhae City0 : 1Incheon United |
12:30 | Term. | Ansan Greeners0 : 1Suwon Bluewings |
12:30 | Term. | Seoul E-Land0 : 1FC Séoul |
17:45 | Term. | Al Qaisoma1 : 2Al-Faisaly |
18:25 | Term. | Al-Jandal Club1 : 0Al Jabalain |
16:00 | Rep. | Banni YasRep.Al Sharjah SCC |
18:30 | Term. | Al Nasr SC3 : 2Al Ahli Dubai |
16:00 | Rep. | Al Bataeh U-21Rep.Ajman Club U21 |
15:00 | Term. | Al-Zulfi0 : 0Al Draih |
13:30 | Term. | MOIK Baku3 : 1Energetik FC |
16:00 | Term. | El Gounah1 : 0Smouha SC |
19:00 | Term. | ENPPI0 : 0El Daklyeh |
19:00 | Term. | National Bank SC0 : 1Talaea El Geish |
19:30 | Term. | SuperSport United1 : 1Polokwane City |
19:30 | Term. | Sekhukhune United1 : 1Stellenbosch FC |
17:00 | Term. | Doma United1 : 1Remo Stars FC |
19:00 | Term. | GrIFK II1 : 1Kirkkonummi |
15:00 | Term. | Spartak Varna II2 : 1Ludogorets III |
16:00 | Term. | FC Gigant Saedinenie1 : 0Sokol-Markovo |
16:00 | Term. | Dimitrovgrad2 : 1Atletik Kuklen |
16:00 | Term. | Zagorets Nova Zagora1 : 2Rozova dolina |
16:00 | Term. | Lokomotiv Plovdiv II3 : 0Karnobat |
16:00 | Term. | OFC Sliven1 : 2Botev II |
16:00 | Term. | Asenovets2 : 3Nesebar |
16:00 | Term. | Spartak Pd2 : 1Sayana Haskovo |
16:00 | Term. | Yambol 19154 : 0Beroe II |
16:00 | Term. | Levski Karlovo2 : 1FC Sozopol |
17:00 | Term. | FK Kozlovice1 : 1FC Strani |
14:00 | Term. | Reading U181 : 4Chelsea U18 |
14:00 | Term. | Kolkheti Khobi2 : 2Lokomotivi Tbilisi |
14:00 | Term. | Sioni Bolnisi5 : 1Spaeri FC |
14:00 | Term. | FC Rustavi2 : 3FC Gareji Sagarejo |
16:00 | Term. | Dinamo Tbilisi II3 : 1FC Aragvi Dusheti |
16:30 | Term. | Rad1 : 0Torlak |
16:30 | Term. | FK Sindjelic1 : 1BASK |
16:30 | Term. | Zvezdara4 : 1Jedinstvo Surcin |
16:30 | Term. | FK Brodarac2 : 0Buducnost Dobanovci |
16:30 | Term. | FK Radnicki Obrenovac0 : 1FK Zemun |
16:00 | Term. | Tutin1 : 1Mladi Radnik |
20:00 | Term. | Chelsea LFC (F)3 : 0Aston Villa LFC (F) |
18:00 | Term. | Tallinna Kalev (F)2 : 1Tabasalu (F) |
16:00 | Term. | Haladas (F)2 : 3Szent Mihaly FC (F) |
20:45 | Term. | KÍ Klaksvík (F)4 : 1NSI Runavik (F) |
14:00 | Term. | Olimpia Cluj (F)0 : 1Poli Timisoara (F) |
16:00 | Term. | Csikszereda (F)6 : 0ACS Banat Girls (F) |
16:00 | Term. | Vasas Odorhei (F)10 : 0Bihor (F) |
15:00 | Term. | Makedonija GjP2 : 1Voska Sport |
15:00 | Fin pen. | GFK Tikves5 : 3Shkupi Skopje |
16:00 | Term. | FK Iskra Danilovgrad1 : 2FK Podgorica FC |
15:00 | Term. | Ouzbékistan U232 : 0Malaisie U23 |
17:30 | Term. | Vietnam U233 : 1Koweït U23 |
12:00 | Term. | FC Famalicao (F)1 : 2Racing Power (F) |
19:00 | Term. | Estoril U231 : 1Sporting U23 |
21:00 | Term. | Strathspey Thistle0 : 7Buckie Thistle |
21:00 | Term. | Fraserburgh FC2 : 0Brora Rangers |
21:00 | Term. | Forres Mechanics3 : 1Wick Academy FC |
15:00 | Term. | Venda0 : 1Casric Stars |
15:00 | Term. | Orbit College0 : 3Pretoria Callies |
15:00 | Term. | Forest Rangers FC1 : 1Prison Leopards |
15:00 | Term. | Zanaco FC1 : 1Green Buffaloes FC |
15:00 | Term. | Kabwe Warriors2 : 1Kansanshi Dynamos FC |
15:00 | Term. | Nkana2 : 1Konkola Blades |
17:30 | Term. | Unisport de Sokodé2 : 2ASKO de Kara |
17:30 | Term. | AS Binah0 : 0Tambo |
17:30 | Term. | Dynamic Togolais1 : 1Gbohloe-su Des Lacs |
17:30 | Term. | Gomido FC1 : 1AC Semassi FC |
20:45 | Term. | Hearts (F)1 : 0Rangers (F) |
20:45 | Term. | Celtic (F)1 : 0Hibernian FC (F) |
20:45 | Term. | Spartans (F)2 : 2Motherwell (F) |
21:00 | Term. | Hamilton (F)5 : 2Dundee United (F) |
10:00 | Term. | Pusamania Borneo FC0 : 4Madura United FC |
14:00 | Term. | RANS Cilegon1 : 1Barito Putera |
14:00 | Term. | Persija1 : 0Persis Solo |
13:00 | Term. | Geita Gold0 : 0Tanzania Prisons SC |
17:15 | Term. | Namungo FC1 : 0Coastal Union FC |
20:30 | Term. | Cwmbran Celtic4 : 1Trefelin |
18:00 | Term. | Armed Forces FC1 : 0Steve Biko |
18:30 | Term. | Wallidan FC0 : 1WAA Banjul FC |
18:00 | Term. | AS SONABEL1 : 1USFA |
18:00 | Term. | ASEC-K0 : 1Majestic FC |
18:00 | Term. | KOZAF0 : 0ASF Bobo Dioulasso |
13:00 | Term. | Nebitchi1 : 0Kopetdag Asgabat |
13:30 | Term. | Altyn Asyr4 : 2FC Energetik Mary |
13:30 | Term. | Ahal4 : 0Ashgabat FC |
04:00 | Term. | Deportivo Saprissa2 : 2Municipal Liberia |
23:00 | Term. | Puntarenas FC0 : 0Perez Zeledon |
23:00 | Term. | Guanacasteca0 : 1San Carlos |
23:30 | Term. | Cumbaya0 : 0Libertad EC |
15:30 | Term. | BDF XI1 : 2Jwaneng Galaxy |
18:30 | Term. | Stade Malien3 : 2Binga |
20:30 | Term. | USC Kita0 : 1AS Korofina |
12:30 | Term. | Gold Coast United2 : 2Rochedale Rovers |
01:00 | Term. | Cibao FC4 : 1Atlántico FC |
23:00 | Term. | Matagalpa2 : 1Deportivo Ocotal |
20:30 | Term. | Victoriano Arenas0 : 0Real Pilar |
20:30 | Term. | Central Ballester2 : 4JJ Urquiza |
20:30 | Term. | CA Puerto Nuevo1 : 3Club Lujan |
20:30 | Term. | CA Claypole2 : 0Yupanqui |
20:30 | Term. | Deportivo Muniz2 : 3General Lamadrid |
20:00 | Term. | Atletico PR U201 : 1Santos U20 |
20:00 | Term. | Fluminense U201 : 0Goias U20 |
20:00 | Term. | RB Bragantino U-200 : 0Ceara U20 |
20:15 | Term. | Flamengo U201 : 2SE Palmeiras U20 |
21:00 | Term. | Corinthians U202 : 1Internacional U20 |
21:30 | Term. | Sao Paulo U201 : 3Botafogo U20 |
01:30 | Term. | Colombie U20 (F)4 : 1Venezuela U20 (F) |
23:00 | Term. | Uruguay U20 (F)1 : 2Pérou U20 (F) |
00:30 | Term. | Boca Juniors1 : 0Godoy Cruz |
00:30 | Term. | Defensa y Justicia1 : 0Newells Old Boys |
00:30 | Term. | CA Lanus1 : 2Estudiantes de La Plata |
20:00 | Term. | Huracan II2 : 0Godoy Cruz II |
20:00 | Term. | Banfield II1 : 0Velez Sarsfield II |
22:00 | Term. | Chacaritas1 : 5Independiente Juniors |
22:00 | Term. | Gualaceo SC2 : 1Leones del Norte |
15:00 | Rep. | Lubumbashi SportRep.TP Mazembe |
15:30 | Rep. | FC RenaissanceRep.Celeste |
15:30 | Term. | Misr El-Maqasha1 : 3Gomhoriat Shebin |
15:30 | Term. | Aswan FC3 : 0Nojom El Mostabel |
15:30 | Term. | Itesalat Cairo0 : 0Asyut Petroleum |
16:00 | Rep. | Saint Eloi LupopoRep.TP Mazembe |
16:30 | Term. | JSK1 : 1AS Vita Club |