10:30 | Term. | Sparta Prague II1 : 2Varnsdorf |
15:00 | Term. | FC MAS Táborsko2 : 1FC Vysocina Jihlava |
15:00 | Term. | SK HS Kromeriz0 : 2Príbram |
15:00 | Term. | SK Lisen3 : 0SFC Opava |
14:00 | Term. | Dukla Prague1 : 0Viktoria Zizkov |
10:15 | Term. | MFK Chrudim3 : 1Zbrojovka Brno |
18:00 | Term. | Graffin Vlašim2 : 1Prostejov |
17:00 | Term. | Sigma Olomouc B1 : 0MFK Vyskov |
13:00 | Rep. | Frydek Mistek U19Rep.MFK Karvina U19 |
12:45 | Term. | Sparta Prague U194 : 0Banik Ostrava U19 |
12:00 | Term. | Dukla Prague U193 : 3Fastav Zlin U19 |
12:00 | Term. | Zbrojovka Brno U192 : 0Slovacko U19 |
11:00 | Term. | Mladá Boleslav U191 : 2Pardubice U19 |
10:00 | Term. | Slavia Prague U191 : 2Viktoria Plzen U19 |
10:00 | Term. | Slovan Liberec U193 : 2Sigma Olomouc U19 |
18:00 | Term. | Sparta Prague2 : 1Hradec Kralové |
15:00 | Term. | FK Pardubice0 : 1Banik Ostrava |
15:00 | Term. | Jablonec1 : 2Viktoria Plzen |
15:00 | Term. | Slavia Prague3 : 0Slovan Liberec |
18:00 | Term. | Teplice1 : 1Slovácko |
15:00 | Term. | Fastav Zlin2 : 2Bohemians 1905 |
15:00 | Term. | MFK Karviná2 : 1Ceské Budejovice |
15:00 | Term. | Mladá Boleslav2 : 1Sigma Olomouc |
10:30 | - | Zlin II- : -Znojmo |
17:00 | - | FC Hlucin- : -Blansko |
14:00 | Term. | Znojmo2 : 0Slovan Rosice |
10:15 | Term. | Baník Ostrava II2 : 1SK Unicov |
15:00 | Term. | Blansko2 : 1Zlin II |
15:00 | Term. | Frydek Mistek1 : 2Viktoria Otrokovice |
15:00 | Term. | Uhersky Brod1 : 0Slovacko II |
10:15 | Term. | Fotbal Třinec2 : 1MFK Karvina II |
10:15 | Term. | TJ Tatran Bohunice3 : 0Start Brno |
18:00 | Term. | SK Hranice0 : 0FC Hlucin |
15:00 | Term. | FC Rokycany4 : 1SK Horovice |
15:00 | Term. | SK Klatovy1 : 3Banik Sokolov |
15:00 | Term. | SK Senco Doubravka2 : 2SK Petrin Plzen |
15:00 | Term. | Tachov0 : 0FK Pribram II |
10:30 | Term. | FK Komarov3 : 1Domazlice II |
10:15 | Term. | FK Meteor Prague5 : 0FK Seko Louny |
16:00 | Term. | FK Hvezda Cheb0 : 0SK Steti |
15:00 | Term. | FK Olympie Brezova0 : 3SK Kladno |
15:00 | Term. | SK Cesky Brod4 : 2Hrebec |
14:00 | Term. | FK Brandys nad Labem2 : 0Admira Praha II |
10:15 | Term. | FK Neratovice-Byskovice0 : 2SK Slany |
10:15 | Term. | Ujezd Praha 40 : 1FC Chomutov |
10:15 | Term. | Bohemians 1905 II0 : 0Karlovy Vary |
10:15 | Term. | Slavia Prague II3 : 0Loko Vltavín |
15:00 | Term. | Jiskra Domazlice4 : 0Povltavska FA |
10:30 | Term. | Ceske Budejovice II0 : 1FK Admira Praha |
10:15 | Term. | Motorlet Prague1 : 4Dukla Prague II |
10:00 | Term. | TJ Sokol Hostoun2 : 1Kraluv Dvur |
18:00 | Term. | FC Pisek2 : 1Viktoria Plzen II |
15:00 | - | Turnov- : -SK Kosmonosy |
15:00 | Term. | FC Hlinsko1 : 2Velke Hamry |
15:00 | Term. | Chrudim II6 : 1MFK Trutnov |
15:00 | Term. | Cidlina Novy Bydzov0 : 0FC Zenit Čáslav |
15:00 | Term. | Dobrovice1 : 0SK Benesov |
15:00 | Term. | Usti nad Orlici2 : 1SK Vysoke Myto |
10:30 | Term. | SK Kosmonosy3 : 0SK Benátky nad Jizerou |
10:15 | Term. | FK OEZ Letohrad0 : 2Turnov |
15:00 | Term. | Dalnice Sperice0 : 2FC Velké Meziříčí |
15:00 | Term. | Slavoj Polna2 : 1AFC Humpolec |
15:00 | Term. | Sokol Tasovice1 : 3TJ Sokol Lanzhot |
10:15 | Term. | MSK Breclav0 : 2Stara Rise |
10:15 | Term. | Slovan Havlickuv Brod0 : 0Velka Bites |
18:30 | - | Batov- : -FK Nove Sady |
15:00 | Term. | FC Strani3 : 0FK Novy Jicin |
15:00 | Term. | Tatran Vsechovice2 : 1SK Jiskra Rymarov |
15:00 | Term. | FC Viktorie Prerov2 : 0Batov |
15:00 | Term. | FK Nove Sady0 : 0TJ Skastice |
15:00 | Susp. | HolesovSusp.TJ Slovan Bzenec |
15:00 | Term. | Sternberk0 : 3FK Kozlovice |
10:30 | Term. | FC TVD Slavicin3 : 2HFK Olomouc |
15:00 | - | Bilovec- : -FC Vratimov |
15:00 | Term. | FK SK Polanka0 : 0MFK Havirov |
15:00 | Term. | FK Sumperk1 : 4Unie Hlubina |
10:15 | Term. | SFC Opava II2 : 1Bilovec |
16:30 | Term. | MFK Vitkovice3 : 2Krnov |
10:15 | Term. | FC Vratimov2 : 4FK Bospor Bohumin |
15:00 | Term. | SK Sokol Zápy3 : 0Slovan Liberec II |
11:00 | Term. | FK Teplice II3 : 0FK Arsenal Ceska Lipa |
15:00 | Term. | Slovan Velvary2 : 0Sokol Brozany |
15:00 | Term. | Sokol Zivanice2 : 1FK Jablonec II |
10:30 | Term. | FK Kolin2 : 1FK Banik Sous |
10:30 | Term. | FK Prepere3 : 2Chlumec nad Cidlinou |
10:15 | Term. | FK Pardubice II1 : 0Mlada Boleslav II |
18:00 | Term. | Usti nad Labem2 : 1Hradec Kralove II |
17:00 | Term. | Pardubice (F)0 : 0Horni Herspice W FC |
14:30 | Term. | Ostrava (F)0 : 3Slovacko (F) |
14:00 | Term. | Slavia Prague (F)3 : 3Sparta Prague (F) |