17:30 | Term. | Legia Varsovie3 : 1Piast Gliwice |
15:00 | Term. | LKS Lodz1 : 1Raków Czestochowa |
12:30 | Term. | Korona Kielce2 : 2Pogon Szczecin |
20:00 | Term. | Slask Wroclaw0 : 0Puszcza Niepolomice |
17:30 | Term. | Ruch Chorzów1 : 2Gornik Zabrze |
15:00 | Term. | Radomiak Radom0 : 2Jagiellonia |
12:30 | Term. | Cracovia Cracovie2 : 2Widzew Lodz |
20:30 | Term. | Lech Poznan2 : 0Warta Poznan |
18:00 | Term. | Zaglebie Lubin0 : 0Stal Mielec |
18:30 | Term. | Korona Kielce0 : 2Raków Czestochowa |
15:00 | Term. | Gornik Leczna1 : 1Znicz Pruszków |
12:40 | Term. | Arka Gdynia2 : 2Odra Opole |
17:30 | Term. | Stal Rzeszów2 : 1Motor Lublin |
15:00 | Term. | GKS Tychy1 : 2Chrobry Glogow |
12:40 | Term. | LKS Nieciecza1 : 4Resovia Rzeszow |
20:30 | Term. | Wisla Cracovie2 : 0Miedz Legnica |
18:00 | Term. | Lechia Gdansk4 : 0Zaglebie Sosnowiec |
18:00 | Term. | MKS Polonia Warszawa2 : 2Wisla Plock |
18:15 | Term. | LKS Lodz II0 : 0Hutnik Cracovie |
19:30 | Term. | Stal Stalowa Wola0 : 1KKS Kalisz |
17:00 | Term. | Chojniczanka Chojnice1 : 0Stomil Olsztyn |
14:00 | Term. | GKS Jastrzebie1 : 2Olimpia Elblag |
14:00 | Term. | Radunia Stezyca1 : 1Kotwica Kolobrzeg |
12:00 | Term. | Pogoń Siedlce3 : 3Polonia Bytom |
13:00 | Term. | Zaglebie Lubin II1 : 1Lech Poznan II |
20:00 | Term. | Wisla Pulawy1 : 3Sandecja Nowy Sacz |
19:00 | Term. | Skra Czestochowa0 : 0Olimpia Grudziadz |
20:15 | Term. | GKS Jastrzebie1 : 1KKS Kalisz |
18:00 | Term. | Pogoń Siedlce1 : 0Stomil Olsztyn |
15:00 | Term. | Pogon Szczecin (F)1 : 2Slask Wroclaw (F) |
14:00 | Term. | UJ Krakow (F)1 : 1Pogon Tczew (F) |
12:00 | Term. | Gornik Leczna (F)0 : 4GKS Katowice (F) |
12:00 | Term. | Medyk Konin (F)0 : 1Lechia Gdansk (F) |
12:00 | Term. | Olsztyn (F)0 : 7Czarni Sosnowiec (F) |
18:00 | Term. | Victoria Sulejowek1 : 1LKS Lomza |
15:00 | Term. | GKS Belchatów0 : 2Mlawianka Mlawa |
14:00 | Term. | GKS Wikielec1 : 0Unia Skierniewice |
14:00 | Term. | Olimpia Zambrów3 : 2Concordia Elblag |
12:00 | Term. | Legia Varsovie II4 : 0Bron Radom |
15:30 | Term. | Cartusia Kartuzy1 : 0Stolem Gniewino |
15:00 | Term. | SKS Unia Swarzedz3 : 0Blekitni Stargrad |
14:00 | Term. | Elana Toruń2 : 3Polonia Sroda |
14:00 | Term. | Starogard Gdanski0 : 3Sokol Kleczew |
13:00 | Term. | Flota Swinoujscie0 : 3Zawisza Bydgoszcz |
12:00 | Term. | Unia Solec Kujawski0 : 1Vineta Wolina |
14:30 | Term. | Rekord Bielsko Biala1 : 2Zielona Gora |
14:00 | Term. | Carina Gubin5 : 2Rakow II |
13:00 | Term. | Starowice Dolne1 : 2KS Polkowice |
15:30 | Term. | Sleza Wroclaw2 : 2Pawlowice Slaskie |
15:00 | Term. | Avia Swidnik1 : 2Wisloka Debica |
15:00 | Term. | Chelmianka Chelm0 : 2Wieczysta Krakow |
15:00 | Term. | Garbarnia Cracovie0 : 3Podhale Nowy Targ |
14:00 | Term. | Karpaty Krosno0 : 0KS Siarka Tarnobrzeg |
18:00 | Term. | KS Wiazownica2 : 2Unia Tarnow |