20:30 | Term. | Chelsea2 : 0Tottenham |
20:00 | Term. | Tottenham U214 : 3Nottingham Forest U21 |
21:00 | Term. | Fiorentina3 : 2Club Bruges |
21:00 | Term. | Aston Villa2 : 4Olympiakós Le Pirée |
21:00 | Term. | Marseille1 : 1Atalanta Bergame |
21:00 | Term. | AS Roma0 : 2Bayer Leverkusen |
04:15 | Term. | Monterrey1 : 3Columbus Crew |
21:00 | Fin pen. | RSB Berkane9 : 10FAR Rabat |
17:00 | Term. | Al Hazm0 : 0Al Akhdoud Club |
20:00 | Term. | Al Ahli (Jeddah)4 : 1Dhamk |
20:00 | Term. | Al Fateh2 : 2Al Riyadh |
18:45 | Term. | Werder Brême II4 : 3SV Hemelingen |
01:30 | Term. | Union Omaha2 : 2Northern Colorado |
14:00 | Term. | FC West Armenia1 : 4Pyunik |
17:15 | Term. | Dinamo Minsk1 : 1FK Vitebsk |
19:30 | Term. | Neman Grodno1 : 0Shakhter Soligorsk |
17:00 | Term. | CSKA 1948 Sofia II0 : 0Yantra 2019 |
17:00 | Term. | Litex Lovech2 : 1OFC Belasitsa Petrich |
17:00 | Term. | Montana5 : 0Maritsa Plovdiv |
17:00 | Term. | Strumska slava2 : 0Dunav Ruse |
17:00 | Term. | Chernomorets Balchik4 : 1Spartak Varna |
17:00 | Term. | Spartak Pleven1 : 2Chernomorets Burgas |
12:00 | Term. | FK Zhetisay5 : 2Yassy Turkistan |
12:00 | Rep. | SD FamilyRep.Kyran Shymkent |
15:00 | Term. | FK Taraz3 : 1Akzhayik Uralsk |
15:00 | Term. | FK Kaisar II0 : 0FC Okzhetpes |
17:00 | Term. | FK Tukums 20000 : 0FK Liepaja |
18:00 | Term. | Riga FC2 : 0Grobinas SC |
17:00 | Term. | FK Dziugas Telsiai2 : 1FK Dainava Alytus |
17:00 | Term. | Transinvest3 : 2FK Kauno Zalgiris |
18:00 | Term. | FK Panevezys1 : 0Suduva Marijampole |
17:00 | Term. | Babrungas2 : 2FK Tauras Tauragė |
18:00 | Term. | Sliema Wanderers3 : 0Sirens FC |
20:30 | Term. | Valletta FC5 : 2Gudja United |
11:00 | Term. | Legia U-192 : 2Polonia Warszawa U-19 |
11:00 | Term. | Jagiellonia U-192 : 1Arka Gdynia U-19 |
16:00 | Fin prol. | Pogon Szczecin1 : 2Wisla Cracovie |
16:00 | Term. | CS Mioveni3 : 1FK Miercurea |
15:00 | Term. | Union Douala2 : 1Fovu Club |
17:00 | Term. | Fortuna Mfou1 : 2Bamboutos FC |
17:00 | Term. | Fauve Azur Elite0 : 2APEJES Academy |
17:00 | Term. | Les Astres FC4 : 0Avion Academy |
17:00 | Term. | UMS de Loum1 : 1Aigle Royal |
03:00 | Term. | Mineros de Zacatecas1 : 3Tecos FC |
03:00 | Term. | Reynosa FC0 : 1Gavilanes FC |
03:15 | Term. | Petroleros Salamanca1 : 0Venados FC |
11:30 | Term. | Glory Goal0 : 4Shan United |
11:30 | Term. | Kachin United5 : 0FC Rainbow |
01:30 | Term. | Angostura FC1 : 1Carabobo FC |
18:15 | Term. | CSKA Moscou1 : 1Zenit St. Pétersbourg |
18:15 | Term. | FC Rostov0 : 1Baltika Kaliningrad |
16:00 | Term. | Radnicki Kragujevac3 : 2Mladost Lucani |
16:55 | Term. | Partizan Belgrad2 : 3FK Vojvodina |
18:30 | Term. | Cukaricki2 : 0Napredak |
19:00 | Term. | Crvena Zvezda2 : 1Backa Topola |
18:15 | Term. | Bai Bureh Warriors1 : 2Kallon |
18:15 | Rep. | Freetown CityRep.SLIFA Mount Aureol |
15:00 | Fin pen. | Silivrispor4 : 5Kutahyaspor |
15:00 | Term. | Tokatspor1 : 0Kestelspor |
15:00 | Fin pen. | Ayvalikgucu5 : 4Edirnespor Genclik |
15:00 | Term. | Turgutluspor1 : 4Efeler 09 |
19:00 | Fin pen. | Orduspor6 : 5Inegol Kafkas |
19:00 | Term. | Bornova 18771 : 2Kusadasispor |
19:00 | Term. | Karsiyaka0 : 1Anadolu Univertisesi |
00:00 | Term. | John Hughes SC2 : 1Green City |
14:30 | Term. | Sahafi2 : 2Gaadiidka |
17:00 | Term. | Dreams FC1 : 0Soccer Intellectuals |
00:00 | Term. | Fortaleza0 : 0Vasco da Gama |
01:00 | Term. | América RN1 : 2Corinthians |
02:30 | Term. | Flamengo1 : 0Amazonas |
22:00 | Term. | Leones FC1 : 3Unión Magdalena |
22:30 | Term. | Boca Juniors Cali2 : 1Deportes Quindío |
22:30 | Susp. | BarranquillaSusp.Real Cartagena |
22:30 | Term. | Real Santander0 : 3Cúcuta Deportivo |
23:00 | Term. | Atlético Huila1 : 0Orsomarso SC |
01:30 | Term. | Alianza0 : 0FAS |
03:00 | Term. | Real Espana1 : 0CD Olimpia |
23:00 | Term. | Tauro FC0 : 0Deportivo del Este |
23:00 | Term. | Alianza FC0 : 1Sporting San Miguelito |
23:00 | Term. | Plaza Amador1 : 0Deportivo Arabe Unido |
17:00 | Term. | Leon U232 : 2Atletico San Luis U23 |
18:00 | Term. | Juarez U230 : 0Necaxa U23 |
15:30 | Term. | Saipa FC1 : 2Chadormalu SC |
15:30 | Term. | Darya Babol1 : 1Mes Shahr-e Babak |
15:45 | Term. | Shahrdari Astara0 : 1Esteghlal Mollasani |
15:45 | Term. | Damash Gilan1 : 0Shahre Raz |
16:15 | Term. | Mes Kerman1 : 0Shahin Bandar Ameri |
16:30 | Term. | Fajr Sepasi3 : 0Kheybar Khorramabad |
16:45 | Term. | Naft Gachsaran0 : 0Mes Soongoun |
16:00 | Term. | Northern Dynamo1 : 1Bazar Brothers |
19:00 | Term. | Al Safa2 : 2Jeddah |
14:00 | Term. | Zaqatala FK0 : 2Shamakhi FK |
14:00 | Term. | Qaradag FK3 : 1Araz Saatli |
14:00 | Term. | MOIK Baku1 : 3Irevan FK |
18:00 | Term. | Zamalek1 : 0National Bank SC |
18:00 | Term. | Future FC0 : 0Talaea El Geish |
19:30 | Term. | Kaizer Chiefs1 : 5Mamelodi Sundowns |
14:30 | Term. | Al Quadisiya Khobar U-191 : 0Jeddah U-19 |
14:55 | Term. | Al Raed Buraidah U-190 : 1Al Taawon U-19 |
15:10 | Term. | Ohod U-194 : 1Al Orubah U19 |
19:00 | Term. | Kirkkonummi1 : 5EIF II |
19:15 | Term. | HooGee3 : 2PPJ / Ruoholahti |
19:20 | Term. | PPJ Lauttasaari1 : 4LPS |
19:15 | Term. | Ponnistajat1 : 1RiPS |
19:15 | Term. | Atlantis III3 : 0PKKU II |
17:30 | Term. | MP II0 : 2PeKa |
19:00 | Term. | Tampereen Peli-Toverit6 : 0TP 49 |
18:00 | Term. | Korsnas FC6 : 1KPV II |
18:30 | Term. | FC Saaripotku0 : 3Ylivieska |
18:30 | Term. | HauPa6 : 0Villan Pojat |
17:00 | Term. | Botev II5 : 3Asenovets |
17:00 | Term. | Zagorets Nova Zagora0 : 1Dimitrovgrad |
17:00 | Term. | Sokol-Markovo1 : 1Yambol 1915 |
17:00 | Term. | Nesebar5 : 0FC Sozopol |
17:00 | Term. | Rozova dolina1 : 1OFC Sliven |
17:00 | Term. | Atletik Kuklen1 : 2FC Gigant Saedinenie |
17:00 | Term. | Sayana Haskovo3 : 0Beroe II |
17:00 | Term. | Lokomotiv Plovdiv II7 : 1Levski Karlovo |
17:00 | Term. | Karnobat0 : 5Sekirovo Rakovski |
17:00 | Term. | Rodopa Smolyan0 : 2Spartak Pd |
18:00 | Term. | SønderjyskE2 : 1FC Fredericia |
13:00 | Term. | Samtredia0 : 3Saburtalo Tbilisi |
18:00 | Term. | FC Telavi0 : 1Dila Gori |
19:00 | Term. | Torpedo Kutaisi0 : 0Dinamo Tbilisi |
18:00 | Term. | Etehad Al Reef0 : 1Bahrain SC |
18:00 | Term. | Isa Town0 : 1AAli |
18:00 | Term. | Umm Al Hassam0 : 1Malkiya |
16:30 | Term. | Usce Novi Beograd6 : 0Rad Beograd |
15:00 | Term. | ACS Banat Girls (F)3 : 1Targu Mures (F) |
18:00 | Term. | FC Flora (F)8 : 1Viimsi MRJK (W) |
21:15 | Term. | Fylkir Reykjavik (F)4 : 2Keflavik IF (F) |
11:00 | Term. | Lamia U190 : 3OlOlympiakós Le Pirée U19 |
15:00 | Term. | Ujpest FC U193 : 0Illes Akademia U19 |
19:00 | Term. | Bryne (F)3 : 0Haugesund W |
00:00 | Term. | Artesanos Metepec0 : 0Uruapan |
03:00 | Term. | Santiago FC1 : 0CD Ayense |
14:30 | Rep. | CelesteRep.Etoile de Kivu |
15:00 | Rep. | JS Groupe BazanoRep.FC Simba Kolwezi |
16:30 | Rep. | AC KuyaRep.DCMP Imana |
15:00 | Term. | Hapoel Bueine0 : 5Hapoel Ra'anana AFC |
18:30 | Term. | Hapoel Herzliya FC3 : 1Maccabi Yavne FC |
04:05 | Term. | Bay FC (F)2 : 3Portland Thorns (F) |
18:30 | Term. | Madla2 : 5Staal Jorpeland IL |
12:00 | Term. | Seoul Amazones (F)0 : 0Boeun Sangmu (F) |
12:00 | Term. | Suwon FMC (F)0 : 1Hwacheon KSPO (F) |
19:00 | Term. | Varbergs GIF0 : 3Landvetter IS |
17:30 | Fin prol. | Iraq U232 : 1Indonésie U23 |
16:00 | Term. | OFK Vrsac2 : 0RFK Novi Sad |
18:00 | Term. | FK Metalac1 : 2Sloboda Uzice |
15:00 | Term. | UPDF FC1 : 0Bright Stars FC |
15:00 | Term. | Wakiso Giants FC3 : 0Gaddafi |
17:00 | Term. | Radomlje (F)0 : 3ZNK Ljubljana (F) |
17:00 | Term. | Al Jalil0 : 4Al Faisaly |
19:45 | Term. | Al Wihdat3 : 0Al Salt |
11:00 | Term. | Phong Phu Ha Nam (F)3 : 0Ha Noi-2 (F) |
11:00 | Term. | Ha Noi (F)1 : 0TKS Viet Nam (F) |
16:35 | Term. | Al Salmiyah2 : 0Al Fahaheel |
19:20 | Term. | Al Arabi1 : 1Al Kuwait |
16:00 | Term. | Olympique Médéa4 : 0GC Mascara |
14:00 | Term. | Adama City FC1 : 0Shashemene Kenema |
18:00 | Term. | US Biskra U213 : 1ES Setif U21 |
18:00 | Term. | CS Constantine U210 : 1USM Alger U21 |
18:00 | Term. | MC Oran U213 : 4CR Belouizdad U21 |
18:00 | Term. | Ben Aknoun U212 : 1JS Kabylie U21 |
14:30 | Term. | Chitipa United0 : 1Mighty Tigers FC |
18:30 | Term. | Djoliba AC0 : 1Real Bamako |
20:30 | Term. | Binga3 : 0AS Bakaridjan de Barouéli |
01:00 | Term. | Moca FC0 : 0Atletico Pantoja |
01:00 | Term. | Cibao FC1 : 0Universidad O&M FC |
22:00 | Term. | Killas (F)2 : 1UNSAAC (F) |
01:00 | Term. | Atletico Ottawa7 : 0Valour FC |
01:00 | Term. | Forge FC3 : 1York United |
04:00 | Fin pen. | Pacific FC6 : 5TSS FC Rovers |
10:00 | Term. | NTV Beleza (F)2 : 1Albirex Niigata (F) |
03:00 | Term. | Deportivo Ocotal2 : 1Walter Ferreti |
04:00 | Term. | Managua FC2 : 3ART Municipal Jalapa |
20:00 | Term. | America MG (F)1 : 1Bragantino (F) |
20:00 | Term. | Flamengo (F)3 : 2Botafogo PB (F) |
23:00 | Term. | Pérou U20 (F)2 : 2Paraguay U20 (F) |
20:00 | Term. | Huracan II1 : 5Boca Juniors II |