19:00 | Term. | Lorient1 : 4Paris-SG |
21:00 | Term. | Marseille2 : 2OGC Nice |
21:00 | Term. | Monaco1 : 0Lille |
18:30 | Term. | Lyon (F)2 : 1Guingamp (F) |
18:30 | Term. | PSG (F)1 : 1Paris FC (F) |
18:30 | Term. | Lille (F)1 : 2Girondins Bordeaux (F) |
18:30 | Term. | Dijon (F)1 : 1Stade De Reims (F) |
18:30 | Term. | Montpellier (F)4 : 0Saint-Etienne (F) |
18:30 | Term. | Le Havre AC (F)1 : 3FC Fleury (F) |
20:45 | Term. | Wolverhampton0 : 1AFC Bournemouth |
21:00 | Term. | Crystal Palace2 : 0Newcastle United |
21:00 | Term. | Everton2 : 0Liverpool |
21:00 | Term. | Manchester United4 : 2Sheffield United |
12:00 | Fin pen. | Yokohama F. Marinos8 : 6Ulsan Hyundai |
20:30 | Term. | Anderlecht3 : 0Cercle Bruges |
20:30 | Term. | Club Bruges4 : 0KRC Genk |
16:00 | Term. | Lamia FC1 : 1PAOK Salonique |
18:30 | Term. | Aris Salonique1 : 1Olympiakós Le Pirée |
19:30 | Term. | AEK Athènes3 : 0Panathinaïkos FC |
15:00 | Term. | Orenburg1 : 2Dinamo Moscou |
17:15 | Term. | Nizhnyi Novgorod2 : 3Lokomotiv Moscou |
19:30 | Term. | Zenit St. Pétersbourg0 : 2Rubin Kazan |
19:30 | Term. | FC Krasnodar3 : 2Baltika Kaliningrad |
18:45 | Term. | FC Twente3 : 1Almere City FC |
21:00 | Term. | Ajax Amsterdam2 : 2Excelsior Rotterdam |
04:15 | Term. | Club América1 : 1Pachuca FC |
20:45 | Term. | Coventry City2 : 3Hull City |
20:00 | Term. | Solihull Moors4 : 2Halifax Town |
20:45 | Fin pen. | Chorley4 : 2Curzon Ashton |
20:45 | Term. | Maidstone United2 : 1Aveley |
21:00 | Term. | Atalanta Bergame4 : 1Fiorentina |
20:00 | Term. | Rapidenca0 : 1Mollerussa |
17:45 | Term. | UD Gran Tarajal0 : 1CD Buzanada |
19:00 | Term. | 1. FC Sarrebruck1 : 1RW Essen |
19:00 | Term. | SSV Jeddeloh0 : 2Phonix Lubeck |
19:00 | Term. | Hambourg II0 : 2Vfb Oldenburg |
19:00 | Term. | FC Bayern Munich II0 : 0TSV Buchbach |
18:30 | Term. | SpVgg Bayern Hof3 : 0DJK Ammerthal |
18:45 | Term. | SV Todesfelde2 : 1Preusen Reinfeld |
19:30 | Term. | Hohenwestedt0 : 0TSB Flensburg |
18:30 | Term. | SV Hemelingen2 : 2Brinkumer SV |
18:45 | Term. | Rotenburger SV0 : 6BSV Kickers Emden |
18:45 | Term. | Union Schafhausen0 : 2Frechen 20 |
21:15 | Term. | AVS0 : 2FC Porto B |
18:00 | Fin prol. | Vllaznia1 : 1FK Egnatia |
18:00 | Term. | Tirana1 : 0FK Kukësi |
16:00 | Term. | Zvijezda Bijeljina3 : 2FK Tuzla City |
18:00 | Term. | Borac Banja Luka1 : 0NK Posusje |
20:30 | Term. | Zrinjski Mostar4 : 3Sarajevo |
17:00 | Term. | Karmiotissa6 : 6Othellos Athienou |
18:00 | Term. | AEL5 : 4Nea Salamis |
18:00 | Term. | Viktoria Plzen3 : 0Fastav Zlin |
18:00 | Term. | Seinajoen JK3 : 3HJK Helsinki |
18:30 | Term. | Kirkkonummi0 : 4PK Keski Uusimaa |
19:00 | Term. | ToVe Pori2 : 3Haka II |
19:10 | Term. | LPS4 : 0EPS II |
20:00 | Term. | Nyiregyhaza Spartacus1 : 2Ferencváros TC |
21:15 | Term. | Throttur Reykjavik1 : 2HK |
21:15 | Term. | KA Asvellir2 : 9KR Reykjavik |
21:15 | Term. | Valur Reykjavik3 : 0FH Hafnarfjordur |
22:00 | Term. | Augnablik Kópavogur1 : 2UMF Stjarnan |
19:30 | Fin prol. | Hapoël Beer Sheva FC3 : 2Maccabi Netanya FC |
16:00 | Term. | Bnei Sakhnin U19 FC2 : 3FC Ashdod U19 |
17:00 | Term. | Transinvest1 : 2Hegelmann Litauen |
17:00 | Rep. | FK PanevezysRep.FK Dziugas Telsiai |
19:00 | Term. | Zalgiris Vilnius4 : 0FK Dainava Alytus |
20:00 | Term. | Hostert1 : 2Mondorf-les-Bains |
20:00 | Term. | Progres Niedercorn2 : 0Differdange |
20:00 | Term. | Yellow Boys0 : 2UNA Strassen |
20:00 | Term. | Jeunesse Esch0 : 2Swift Hesperange |
18:00 | Term. | Zimbru Chisinau1 : 0Sheriff Tiraspol |
18:00 | Term. | FC Petrocub5 : 1CSF Balti |
18:00 | Term. | Skjervoy IK0 : 1Alta IF |
18:00 | Term. | Vard-Haugesund0 : 4Sandnes Ulf |
18:00 | Term. | Strindheim IL1 : 2Molde |
18:00 | Term. | Stord0 : 4Lysekloster IL |
18:00 | Term. | Stjordals-Blink0 : 1Levanger FK |
18:00 | Term. | Baerum SK0 : 5Stabaek |
18:00 | Term. | IK Junkeren0 : 2Bodo/Glimt |
18:00 | Term. | Torvastad IL3 : 4Viking FK |
18:00 | Fin pen. | Froya FK7 : 8Sogndal |
18:00 | Term. | Flekkerøy IL0 : 1Egersunds IK |
18:00 | Term. | Eidsvold TF FC1 : 0Mjondalen IF |
18:00 | Term. | IF Floya0 : 6Tromsø |
18:00 | Fin prol. | IL Hodd II1 : 0Aalesunds FK |
18:00 | Term. | Kjelsas IL3 : 2Kongsvinger IL |
18:00 | Term. | Mandalskameratene0 : 7Bryne FK |
18:00 | Term. | Ullensaker/Kisa IL1 : 3Rosenborg |
18:00 | Term. | Pors0 : 1Odds BK |
18:00 | Term. | Frigg0 : 3KFUM Oslo |
18:00 | Term. | Elverum2 : 4HamKam |
18:00 | Term. | SK Træff1 : 2Kristiansund BK |
18:00 | Term. | Askoy FK2 : 5SK Brann |
18:00 | Term. | Rade2 : 1Moss FK |
18:00 | Term. | Melhus IL1 : 5Ranheim |
18:00 | Term. | IL Bjarg0 : 3Asane |
18:00 | Term. | Fram Larvik0 : 3Arendal |
19:00 | Term. | FK Jerv0 : 3Strømsgodset IF |
19:00 | Fin prol. | Tromsdalen UIL3 : 1FK Lyn |
19:05 | Term. | Strømmen IF4 : 5Lillestrom |
18:00 | Term. | Znicz Pruszków2 : 0Arka Gdynia |
18:00 | Term. | Wisla Plock2 : 1Miedz Legnica |
20:30 | Term. | Lechia Gdansk1 : 0MKS Polonia Warszawa |
18:00 | Term. | Farul Constanta3 : 1Rapid Bucarest |
20:45 | Term. | Sepsi2 : 2Steaua Bucarest |
15:45 | Term. | Universitatea Cluj1 : 0CSMS Iaşi |
16:00 | Term. | Viitorul Selimbar2 : 2FK Miercurea |
18:00 | Term. | CS Mioveni0 : 1Unirea Slobozia |
15:00 | Term. | Fauve Azur Elite2 : 0Aigle Royal |
16:00 | Rep. | Avion AcademyRep.UMS de Loum |
17:00 | Term. | Bamboutos FC0 : 2APEJES Academy |
11:00 | Term. | SKA Khabarovsk2 : 1Rodina Moskva |
15:00 | Term. | Tyumen1 : 1Chernomorets |
16:00 | Term. | Alania Vladikavkaz3 : 0Kuban Krasnodar |
16:00 | Term. | Volgar-Astrakhan1 : 1Torpedo Moscou |
16:30 | Term. | FK Akron Togliatti0 : 0FK Leningradets |
17:00 | Term. | Neftekhimik1 : 2Shinnik Yaroslavl |
17:00 | Term. | Sokol0 : 2FC Yenisey |
18:00 | Term. | FC Khimki1 : 0FK Kamaz |
18:30 | Term. | Dynamo Mkh0 : 0Arsenal Tula |
18:15 | Term. | Wusum Stars2 : 0SLIFA Mount Aureol |
19:00 | Term. | East End Lions0 : 1Wilberforce Strikers |
19:00 | Term. | Bo Rangers5 : 0Real Republicans |
15:00 | Term. | Slovan Bratislava B3 : 2Malzenice |
16:30 | Term. | Liptovský Mikuláš1 : 2Slavoj Trebisov |
16:30 | Term. | STK Samorin1 : 1MSK Zilina B |
16:30 | Term. | Povazska Bystrica1 : 1KFC Komarno |
16:30 | Term. | FK Púchov3 : 2Tatran Presov |
16:30 | Term. | FC Petrzalka2 : 0Spisska Nova Ves |
16:30 | Term. | MFK Dolny Kubin0 : 0FK Hummené |
19:00 | Term. | Spartak Myjava2 : 1FK Pohronie |
17:30 | Term. | SK Blava1 : 1FC Pata |
20:00 | Fin pen. | ND Gorica6 : 4Beltinci |
19:00 | Term. | Brommapojkarna1 : 1Sirius |
19:00 | Term. | IFK Göteborg0 : 1BK Häcken |
19:00 | Term. | AIK Fotboll2 : 0IFK Värnamo |
19:30 | Term. | Stade Nyonnais0 : 2Vaduz |
19:30 | Term. | Trabzonspor3 : 2Karagumruk |
00:00 | Term. | Unión La Calera0 : 0Cruzeiro |
02:00 | Term. | Sportivo Trinidense2 : 0Nacional Potosi |
02:00 | Term. | Deportivo Garcilaso1 : 1Cuiaba |
02:30 | Term. | Argentinos Juniors1 : 0Corinthians |
00:00 | Term. | Caracas FC1 : 1Rosario Central |
00:00 | Term. | Estudiantes de La Plata0 : 1Gremio |
02:00 | Term. | Atlético Mineiro (MG)3 : 2Penarol |
02:00 | Term. | Liverpool Montevideo1 : 0San Lorenzo |
02:30 | Term. | Colo Colo0 : 0Alianza Lima |
04:00 | Term. | Junior Barranquilla1 : 1LDU Quito |
14:30 | Term. | Elman5 : 2Jeenyo |
13:30 | Term. | FC Krasnodar-21 : 2FK Murom |
14:30 | Term. | FK Novosibirsk1 : 1Rodina Moskva II |
17:00 | Term. | Metallurg Lipetsk2 : 2FK Chelyabinsk |
17:30 | Term. | FC Chayka1 : 0FK Ufa |
18:00 | Term. | Rotor Volgograd2 : 3FC Veles Moscou |
15:00 | Term. | Mashuk KMV1 : 0Dinamo Briansk |
15:00 | Term. | Irtysh Omsk0 : 0Spartak Kostroma |
16:00 | Term. | Volga Ulyanovsk0 : 1Khimik Dzerzhinsk |
17:00 | Term. | Avangard Kursk1 : 2Kaluga |
17:00 | Term. | Tekstilshchik1 : 1Torpedo Miass |
15:00 | Term. | FK Pobeda0 : 0FC Sevastopol |
15:00 | Term. | Kuban Holding0 : 1Spartak Naltchik |
02:00 | Term. | Brusque3 : 1Mirassol FC |
20:59 | Rep. | Sport RecifeRep.Fortaleza |
20:00 | Term. | Futebol Com Vida0 : 1Sao Gabriel |
00:30 | Term. | Moto Club MA0 : 1Maranhão |
01:00 | Term. | Sao Raimundo RR3 : 1River EC |
03:00 | Term. | Rio Negro6 : 0Progresso RR |
02:40 | Term. | Expreso Rojo1 : 0Cúcuta Deportivo |
22:30 | Fin pen. | Real Cartagena7 : 4Atlético Huila |
23:00 | Fin pen. | Jaguares de Córdoba5 : 4Llaneros FC |
23:00 | Term. | Fuerte San Francisco0 : 2FAS |
23:30 | Term. | Once Municipal0 : 0Platense Municipal |
23:00 | Term. | Deportivo Achuapa0 : 2Deportivo Mixco |
03:00 | Term. | Real Espana2 : 1CD Génesis |
20:00 | Term. | Rampla Juniors2 : 1Defensor Sporting |
17:30 | Term. | FC Jaro4 : 2KäPa |
17:30 | Term. | JäPS2 : 3SalPa |
17:30 | Term. | PK-35 Vantaa1 : 1TPS |
17:30 | Term. | FC KTP5 : 1SJK-2 |
17:30 | Term. | Mikkelin Palloilijat1 : 1JIPPO |
17:30 | Term. | Al Rayyan SC4 : 1Al Ahli SC |
17:30 | Term. | Al Shamal0 : 4Al Sadd SC |
17:30 | Term. | Al-Arabi1 : 2Al Markhiya SC |
17:30 | Term. | Umm Salal SC2 : 0Al-Duhail SC |
17:30 | Term. | Al Wakra SC2 : 4AL Gharafa |
17:30 | Term. | Al Mu'aidar3 : 5Qatar SC |
12:00 | Fin pen. | Kataller Toyama6 : 5Shimizu S-Pulse |
12:00 | Term. | Roasso Kumamoto0 : 1Sagan Tosu |
12:00 | Term. | FC Ryukyu2 : 1Gamba Osaka |
12:00 | Term. | Nara Club0 : 6Sanfrecce Hiroshima |
12:00 | Fin prol. | Parceiro Nagano3 : 2Kyoto Sanga FC |
12:00 | Fin pen. | Fagiano Okayama6 : 8Yokohama FC |
12:00 | Term. | Thespa Kusatsu1 : 3Kashiwa Reysol |
12:00 | Fin prol. | Blaublitz Akita2 : 1Shonan Bellmare |
12:30 | Term. | Gainare Tottori2 : 5Urawa Red Diamonds |
13:00 | Term. | Chiangrai United1 : 2Port FC |
13:30 | Term. | Ratchaburi FC0 : 3BG Pathum United |
14:00 | Fin prol. | Buriram United2 : 1Lamphun Warrior |
10:00 | Term. | Persebaya Surabaya0 : 2Bali United |
14:00 | Term. | Persik Kediri4 : 4PSS Sleman |
16:00 | Term. | FC Goa2 : 3Mumbai City |
18:15 | Term. | Al Bukiryah1 : 1Al Quadisiya |
18:15 | Term. | Al Jabalain0 : 2Al Najma |
19:45 | Term. | Jeddah0 : 3Al Qaisoma |
15:00 | Term. | Korabi Peshkopi5 : 1Luzi 2008 |
20:30 | Fin pen. | Inter Escaldes6 : 7FC Pas de la Casa |
15:00 | Term. | FK Gabala0 : 2Zira FK |
18:00 | Term. | Qarabag Agdam4 : 1Neftchi Baku |
18:30 | Term. | TSV Hartberg1 : 2LASK Linz |
20:30 | Term. | Rapid Vienne1 : 3Sturm Graz |
17:00 | Term. | Petro Luanda5 : 0Sao Salvador |
16:30 | Term. | Talaea El Geish1 : 0ENPPI |
19:00 | Term. | Pyramids FC3 : 2National Bank SC |
19:00 | Rep. | Al Mokawloon Al ArabRep.Zamalek |
20:45 | Term. | Wolverhampton WFC5 : 1Derby County WFC |
16:30 | Term. | Rudar Prijedor5 : 0Leotar Trebinje |
16:30 | Term. | Kozara Gradiška2 : 2Sloboda Mrkonji Grad |
16:30 | Term. | Zeljeznicar Banja Luka1 : 1Sutjeska Foca |
16:30 | Term. | Ljubic Prnjavor3 : 1Famos Vojkovici |
16:30 | Term. | FK Romanija Pale1 : 0Laktasi |
16:30 | Term. | Slavija Sarajevo2 : 1Drina Zvornik |
16:30 | Term. | FK Velez Nevesinje3 : 1Banja Luka |
18:30 | Term. | Radnik Bijeljina3 : 0Omarska |
20:00 | Term. | Modrica1 : 1FK Borac Kozarska Dubica |
18:00 | Term. | EIF II3 : 1PPJ / Ruoholahti |
18:00 | Rep. | PK-37Rep.Kings |
17:00 | - | TPK Pallokerho- : -MuSa |
16:00 | Term. | Lokomotiv Ruse1 : 4Dunav Ruse II |
16:00 | Term. | Lokomotiv Plovdiv II2 : 0Botev II |
20:45 | Term. | Plymouth Parkway3 : 1Hayes & Yeading |
19:00 | Term. | AB Tarnby1 : 3Ledoje-Smorum |
18:00 | Term. | TPV Tampere3 : 1Ilves-Kissat |
18:00 | Term. | FC Honka0 : 0EBK |
18:00 | Term. | P-lirot Rauma3 : 3HJS Akatemia |
13:30 | Term. | Leeds United U185 : 0Derby County U18 |
18:30 | Term. | Hoyvik1 : 3Víkingur Gøta |
18:30 | Term. | Suduroy0 : 2TB Tvoroyri |
18:30 | Fin pen. | B71 Sandur6 : 5AB Argir |
19:30 | Term. | KI Klaksvik2 : 3HB Tórshavn |
15:00 | Term. | GFC (F)4 : 5Tatran Presov (F) |
16:30 | Term. | Mesevo1 : 0Radnicki Pirot |
16:30 | Term. | Trajal Krusevac3 : 0Dunav Prahovo |
16:30 | Term. | Jedinstvo Krusevac0 : 0SFC Borac |
16:30 | Term. | Jedinstvo Paracin3 : 1Jagodina |
16:30 | Term. | Pcinja Trgoviste5 : 0FK Žitorađa |
16:30 | Term. | Vlasina3 : 2Timocanin |
16:30 | Term. | Djerdap Kladovo1 : 0Radnicki Svilajnac |
16:30 | Term. | Buducnost Popovac0 : 1Sindjelic Nis |
11:30 | Term. | Poli Timisoara (F)0 : 1Csikszereda (F) |
15:30 | Term. | Olimpia Cluj (F)0 : 0Farul Constanta (F) |
19:00 | Term. | Standard-2 (F)1 : 0Cercle Brugge II (F) |
15:00 | Term. | Panthrakikos FC6 : 0Aris Petinos |
15:00 | Term. | M. Alexandros Marina2 : 5Chaniotis |
15:00 | Term. | Anagennisi Epanomis0 : 3Doxa Dramas |
15:00 | Term. | PAOK Kristonis3 : 3Apollon Paralimniou |
15:00 | Term. | Thermaikos1 : 0Veria FC |
15:00 | Term. | Orestis Orestiadas3 : 0Niki Efkarpia |
15:00 | Gagnant * | Thyella Sarakinoi0 : 3Nestos Chrisopoulis |
15:00 | Term. | Aris Avato FC0 : 1AO Kavala |
10:00 | Term. | Svornos4 : 1Aps Zakynthos |
15:00 | Gagnant * | Vataniakos FC3 : 0Magnisiakos |
15:00 | Term. | Asteras Petriti0 : 2Lefkimmi |
15:00 | Term. | AE Kileler2 : 0Pierikos FC |
15:00 | Term. | AO Trikala2 : 0Thyella Katsikas |
15:00 | Term. | FC Eordaikos2 : 1Kastoria |
15:00 | Gagnant * | Thesprotos3 : 0Fikis |
15:00 | Term. | Nea Artaki1 : 1Ethnikos Neou Keramidiou |
15:00 | Term. | Astir Lianokladi0 : 2Anagennisi Artas |
10:00 | Gagnant * | AE Mykonos3 : 0Missolonghi FC |
15:00 | Term. | Panargiakos2 : 1AS Rhodes |
15:00 | Term. | Ermionidas AE1 : 1Erani Filiatra |
15:00 | Term. | Pyliou1 : 1Thyella Diastavroseos |
15:00 | Term. | Episkopi FC1 : 4Panionios |
15:00 | Term. | Ypatou2 : 1Aris Petroupolis |
15:00 | Term. | AO Ellopiakos2 : 0Ermis Z. |
15:00 | Term. | Atromitos Piraeus0 : 4Chaidari FC |
15:00 | Term. | Agios Nikolaos2 : 0Proodeftiki |
15:00 | Term. | Ilisiakos FC3 : 1Agia Paraskevi |
15:00 | Term. | Fostiras FC1 : 3Peramaikos |
15:00 | Term. | Almyros Gaziou2 : 1Atsalenios |
15:00 | Term. | Ethnikos Pirée3 : 0Apollon Smyrnis |
10:00 | Term. | Shakhtar (F)0 : 1Kryvbas (F) |
11:00 | Term. | Pantery (F)1 : 2Dnipro (F) |
15:30 | Term. | EMC Podolie (F)1 : 0Mariupol (F) |
13:00 | Term. | Smorgon (F)0 : 1FC Gomel (F) |
21:00 | Term. | Europa FC0 : 3St Joseph's FC |
18:30 | Rep. | Blindheim (F)Rep.Aalesund (F) |
16:00 | Term. | UKS Lodz (F)0 : 1GKS Katowice (F) |
17:00 | Term. | APLG Gdansk (F)1 : 2Slask Wroclaw (F) |
20:00 | Term. | Chilpancingo1 : 2Artesanos Metepec |
16:00 | Term. | JSK1 : 1Lubumbashi Sport |