10:30 | Term. | MSK Zilina B1 : 2Tatran Presov |
10:30 | Term. | STK Samorin4 : 0MFK Dolny Kubin |
14:30 | Term. | FK Púchov1 : 2Slavoj Trebisov |
14:30 | Term. | KFC Komarno0 : 0Malzenice |
14:30 | Term. | Liptovský Mikuláš5 : 2FK Pohronie |
14:30 | Term. | Povazska Bystrica2 : 1FC Petrzalka |
19:00 | Term. | Spartak Myjava0 : 0FK Hummené |
15:00 | Term. | Slovan Bratislava B3 : 0Spisska Nova Ves |
20:30 | Term. | Slovan Bratislava1 : 3Podbrezova |
15:00 | - | Vrakuna- : -Rohoznik |
15:00 | Term. | FK Ivanka pri Dunaji1 : 3Dunajska Luzna |
15:00 | Term. | SK Tomasov1 : 2Rohoznik |
15:00 | Term. | Slovan Most0 : 3MFK Rusovce |
15:00 | Term. | Inter Bratislava5 : 0TJ Rovinka |
15:00 | Term. | PSC Pezinok2 : 2FC Slovan Modra |
15:00 | Term. | SK Bernolakovo1 : 3Nova Dedinka |
15:00 | Term. | Vrakuna1 : 1Domino |
14:00 | Term. | NSK 1922 Bratislava2 : 1SK Senec |
15:00 | - | Tvrdosin- : -Badin |
15:00 | - | Raslavice- : -Sabinov |
15:00 | - | Rudnany- : -Kechnec |
15:00 | Term. | FK Cana4 : 1Raslavice |
15:00 | Term. | Kechnec3 : 1FK Gerlachov |
15:00 | Term. | Mladost Kalsa2 : 2Sobrance-Sobranecko |
15:00 | Rep. | SabinovRep.OSK Pavlovce n/U |
15:00 | Term. | Sokol Lubotice5 : 1Rudnany |
15:00 | Term. | Spartak Medzev5 : 1Velky Saris |
15:00 | - | FC Pata- : -Trebatice |
15:00 | - | Nafta Gbely- : -Trstice |
15:00 | Term. | Lednicke Rovne1 : 0Slavoj Boleraz |
15:00 | Term. | Slovan Levice4 : 2HFK Prievidza |
15:00 | Term. | TJ Imel1 : 2Nafta Gbely |
15:00 | Term. | Trebatice1 : 2Gabcikovo |
15:00 | Term. | Trstice3 : 1FC Pata |
15:30 | Term. | MSK Hurbanovo0 : 1SK Blava |
15:00 | Term. | Nove Zamky1 : 0Zlate Moravce II |
14:30 | Term. | Banik Kalinovo3 : 1Tesla Stropkov |
14:30 | Term. | FK Svidnik2 : 3Slavia TU Kosice |
14:30 | Term. | FTC Filakovo3 : 1Partizan Bardejov |
14:30 | Term. | Oravske Vesele1 : 2Vranov nad Toplou |
14:30 | Term. | Novohrad Lucenec1 : 2MSK Namestovo |
14:30 | Term. | Stara Lubovna1 : 1MFK Snina |
14:30 | Term. | MFK Dubnica0 : 5SFK Sered |
10:30 | Term. | FK Raca1 : 0Velke Ludince |
14:30 | Term. | Banik Lehota2 : 3TJ KOVO Belusa |
14:30 | Term. | Fomat Martin1 : 3Hamsik Academy |
14:30 | Term. | Jednota Banova2 : 1FK Podkonice |
14:30 | Term. | MFK Zvolen2 : 0OK Castkovce |
14:30 | Term. | Slovan Galanta0 : 0FC Malacky |
15:00 | Term. | GFC (F)0 : 1Ruzomberok (F) |
10:00 | Term. | AS Trencin (F)0 : 3Spartak Trnava (F) |
15:00 | Term. | AS Trencín1 : 3MFK Skalica |
15:00 | Term. | Banska Bystrica0 : 0Zlate Moravce |
17:30 | Term. | Zemplin Michalovce1 : 0FC Kosice |
17:30 | Term. | Slovan Bratislava0 : 2Spartak Trnava |
17:30 | Term. | Dunajska Streda2 : 1MSK Zilina |
15:00 | Term. | Podbrezova0 : 2MFK Ruzomberok |