21:00 | Term. | Atlético Madrid0 : 3FC Barcelone |
18:30 | Term. | Rayo Vallecano2 : 0Betis Séville |
16:15 | Term. | Las Palmas0 : 1UD Almeria |
16:15 | Term. | Villarreal1 : 0Valence CF |
14:00 | Term. | Séville FC1 : 2Celta Vigo |
21:00 | Term. | Athletic Bilbao2 : 0Deportivo Alavés |
18:30 | Term. | Getafe CF1 : 0Girona FC |
16:15 | Term. | Osasuna2 : 4Real Madrid |
14:00 | Term. | Real Majorque1 : 0Grenade CF |
21:00 | Term. | Real Sociedad2 : 0Cádiz CF |
18:30 | - | Levante- : -Elche CF |
16:15 | - | SD Huesca- : -Burgos |
20:30 | Term. | Andorre CF0 : 1SD Amorebieta |
18:30 | Term. | Elche CF3 : 2Albacete Balompié |
18:30 | Term. | Real Saragosse0 : 1Espanyol Barcelone |
16:15 | Term. | Racing Ferrol2 : 0Real Valladolid |
14:00 | Term. | CD Leganés4 : 0CD Mirandés |
21:00 | Term. | Sporting Gijon1 : 0AD Alcorcón |
18:30 | Term. | CD Tenerife0 : 0SD Huesca |
18:30 | Term. | Real Oviedo1 : 1Racing Santander |
16:15 | Term. | SD Eibar2 : 0Villarreal B |
14:00 | Term. | Burgos1 : 1Levante |
20:30 | Term. | CD Eldense0 : 0FC Cartagena |
19:00 | Term. | Levante0 : 0Andorre CF |
18:00 | - | Alondras- : -Polvorin FC |
18:00 | - | Arteixo- : -CSD Arzua |
18:00 | - | UD Somozas- : -Barbadas |
18:00 | - | Viveiro CF- : -Celta-3 |
18:00 | - | CD Tarancón- : -Azuqueca |
18:00 | - | CF La Solana- : -Toledo |
17:00 | Term. | CD Tarancón2 : 0CD Villacanas |
17:00 | - | CD Tuilla- : -CD Lealtad |
12:00 | - | Condal- : -Llanera |
12:00 | - | Lenense- : -Ceares |
12:00 | - | Real Titanico- : -Luarca |
12:30 | Term. | Gijon Industrial1 : 1CD Tuilla |
12:30 | Term. | Lenense1 : 1Urraca |
12:00 | Term. | Aviles Stadium0 : 1Real Titanico |
12:00 | Term. | CD Lealtad0 : 1Sporting Gijon B |
12:00 | Term. | Llanera3 : 2Colunga |
12:00 | Term. | Llanes0 : 1L'Entregu CF |
12:00 | Term. | Praviano1 : 0Condal |
17:00 | Term. | Ceares2 : 0Caudal Deportivo |
17:00 | - | CF Vimenor- : -SD Torina |
17:00 | - | UD Sámano- : -CD Naval |
17:00 | - | UC Cartes- : -Revilla |
16:30 | - | Velarde- : -Castro FC |
18:00 | Term. | CD Laredo1 : 1SD Torina |
17:30 | Term. | CD Naval1 : 1Deportiva Guarnizo |
17:00 | Term. | Castro FC1 : 0UD Sámano |
11:45 | Term. | CD Siete Villas1 : 1CF Vimenor |
18:00 | Term. | Revilla2 : 2CD Tropezón |
17:00 | Term. | Atletico Albericia4 : 0Velarde |
17:00 | Term. | Colindres1 : 2Solares SD |
16:45 | Term. | CD Bezana1 : 0UC Cartes |
18:00 | - | SD Deusto- : -Urduliz FT |
18:30 | - | Lagun Onak- : -Basconia |
16:30 | - | Touring- : -Portugalete |
11:30 | Term. | Basconia0 : 0CD Vitoria |
11:30 | Term. | Portugalete2 : 1San Ignacio |
18:00 | Term. | SD Deusto3 : 2SD Leioa |
17:00 | Term. | Urduliz FT0 : 2SD Beasain |
16:30 | Term. | Aurrera de Ondarroa1 : 0Pasaia KE |
16:30 | Term. | CD Anaitasuna2 : 0Padura |
17:30 | - | Badalona II- : -Tona |
12:00 | - | Mollerussa- : -Prat |
17:00 | Term. | Vilassar de Mar2 : 1Montanesa |
12:30 | Term. | Prat2 : 0L'Hospitalet |
12:00 | Term. | Girona FC II4 : 3Grama |
12:00 | Term. | Rapidenca0 : 1UE Castelldefels |
12:00 | Term. | Vilafranca3 : 0CF Peralada |
11:45 | Term. | Tona1 : 2San Cristobal |
17:00 | Term. | UE Olot2 : 1Mollerussa |
18:00 | - | Roda FC- : -Torrellano |
11:00 | - | Elche B- : -Torrellano |
16:00 | Term. | Levante B0 : 1Elche B |
17:00 | Term. | Jove Espanol2 : 0Castellon II |
16:00 | Term. | Patacona3 : 2CD acero |
12:00 | Term. | Atzeneta UE0 : 0Silla CF |
12:00 | Term. | Torrellano3 : 1Rayo Ibense |
11:30 | - | AD Parla- : -CD Canillas |
13:00 | Term. | Villanueva de Pardillo0 : 2AD Parla |
12:00 | Term. | CD Canillas2 : 2RSD Alcalá |
12:00 | Term. | Colonia Moscardo0 : 1CD Leganes II |
12:00 | Term. | Las Rozas CF2 : 0Collado Villalba |
12:00 | Term. | Paracuellos Antamira0 : 2AD Alcorcón II |
12:00 | Term. | Tres Cantos CDF1 : 1AD Torrejón CF |
11:30 | Term. | CT Trival Valderas1 : 0Galapagar |
16:00 | Term. | Rayo Vallecano II0 : 4CD Móstoles URJC |
17:00 | Term. | Atlético Bembibre1 : 1Burgos Promesas |
17:00 | Term. | Real Ávila0 : 0Cultural Leonesa II |
16:30 | Term. | UD Santa Marta2 : 1Ponferradina II |
18:30 | Term. | Cristo Atletico0 : 1Salamanca CF UDS II |
17:00 | Term. | Villaralbo0 : 0SD Almazán |
16:30 | Term. | CD Mirandés II0 : 1Atletico Astorga |
18:00 | - | Bollullos- : -Cordoba B |
19:00 | - | Conil CF- : -Cartaya |
17:00 | - | CD Utrera- : -Cabecense |
12:00 | Term. | CD Llosetense0 : 3CE Santanyi |
11:30 | Term. | Ibiza Islas Pitiusas3 : 0Collerense |
17:00 | Term. | Platges de Calvià3 : 0CD Manacor |
17:00 | Term. | UE Alcúdia2 : 2CF Soller |
16:30 | Term. | Binissalem1 : 3Poblense |
16:00 | Term. | Inter Manacor0 : 9Real Majorque B |
16:00 | Term. | Mercadal2 : 1SD Portmany |
18:00 | - | UD Ibarra- : -Arucas CF |
13:00 | Term. | CD Marino4 : 0UD Gran Tarajal |
13:00 | Term. | Las Palmas B2 : 0Tenerife II |
17:00 | Term. | Herbania1 : 1Union Sur Yaiza |
13:00 | Term. | Panadería Pulido1 : 2UD Ibarra |
12:00 | Term. | Arucas CF0 : 0Atletico Victoria |
18:00 | - | Cieza- : -El Palmar CF |
17:30 | Term. | Atlético Pulpileño1 : 0Alcantarilla |
17:00 | Term. | Ciudad de Murcia1 : 0Lorca Deportiva |
16:30 | Term. | Muleño2 : 1UCAM Murcia B |
12:00 | Term. | Racing Murcia3 : 0CD Bullense |
12:00 | Term. | Union Molinense0 : 0Caravaca CF |
18:00 | - | CD Coria- : -Arroyo CP |
18:00 | - | Don Alvaro- : -Castuera |
17:00 | Term. | CD Don Benito0 : 1FC Vilafranca |
17:00 | Term. | Jerez CF2 : 1CF Trujillo |
12:30 | Term. | Arroyo CP1 : 3CD Calamonte |
12:30 | Term. | Fuente de Cantos0 : 2Pueblonuevo |
12:30 | Term. | Moralo CP2 : 0Don Alvaro |
12:00 | Term. | Castuera2 : 1RCP Valverdeno |
12:00 | Term. | CD Diocesano3 : 3CD Azuaga |
12:00 | Term. | Olivenza FC1 : 0CD Coria |
16:30 | - | CD Cortes- : -Pena Sport |
16:30 | - | Oberena- : -Pamplona |
16:00 | - | Subiza- : -Burlades |
16:00 | - | Txantrea- : -Alesves |
20:00 | - | Lagunak- : -Beti Kozkor |
20:15 | - | Huarte- : -Beti Onak |
17:00 | Term. | CA Cirbonero1 : 1FC Bidezarra |
16:30 | Term. | Alesves2 : 3Huarte |
12:00 | Term. | Avance Ezcabarte2 : 1Txantrea |
12:00 | Term. | Beti Onak2 : 5Subiza |
12:00 | Term. | Burlades0 : 1Oberena |
16:30 | Term. | CD Cortes3 : 1Cantolagua |
16:00 | Term. | Beti Kozkor0 : 0CD Ardoi |
20:00 | Term. | Pena Sport1 : 1Pamplona |
18:00 | - | CA Vianes- : -La Calzada |
18:00 | - | CD Alfaro- : -River Ebro |
18:00 | - | CD Arnedo- : -CD Berceo |
18:00 | - | CD Varea- : -Tedeon |
17:00 | Term. | CA Vianes1 : 0Racing Rioja |
17:00 | Term. | Casalarreina1 : 1CD Arnedo |
17:00 | Term. | La Calzada0 : 0SD Oyonesa |
17:00 | Term. | River Ebro1 : 3CD Anguiano |
17:00 | Term. | Tedeon1 : 0Haro Deportivo d |
16:30 | Term. | Calahorra II0 : 1CD Alfaro |
12:00 | Term. | Pena Balsamaiso3 : 2CD Varea |
16:30 | Term. | CD Berceo2 : 3CCD Alberite |
16:30 | Term. | Comillas CF1 : 1UD Logroñés B |
17:00 | - | Ejea- : -CD Caspe |
17:00 | - | Utrillas- : -UD Fraga |
16:30 | - | CD Binéfar- : -SD Borja |
17:30 | - | Carinena- : -Epila |
17:00 | - | Fuentes- : -CD Ebro |
16:30 | Term. | CD Belchite2 : 1Utrillas |
19:30 | Term. | AD Almudévar0 : 0Utrillas |
19:00 | - | CD Lugo- : -Sestao River |
20:00 | Term. | SD Ponferradina0 : 0CD Lugo |
18:00 | Term. | Cultural Leonesa0 : 0Celta Vigo B |
17:00 | Term. | CD Arenteiro2 : 2Rayo Majadahonda |
16:00 | Term. | Real Union1 : 3Real Sociedad B |
18:00 | Term. | Deportivo La Corogne1 : 1CE Sabadell |
18:00 | Term. | Sestao River2 : 0SD Logroñés |
17:00 | Term. | Cornella0 : 0Gimnàstic Tarragona |
16:00 | Term. | CD Teruel2 : 4FC Barcelone B |
16:00 | Term. | CF Fuenlabrada0 : 0SD Tarazona |
16:00 | Term. | Unionistas de Salamanca1 : 2Osasuna B |
12:00 | - | UD Ibiza- : -AD Ceuta |
18:00 | - | Algeciras- : -Malaga CF |
12:00 | Term. | AD Ceuta3 : 0Atletico Sanluqueno |
12:00 | Term. | Atletico Baleares0 : 2San Fernando CD |
12:00 | Term. | Malaga CF1 : 0CF Intercity |
12:00 | Term. | Real Murcia0 : 0UD Ibiza |
12:00 | Term. | UD Melilla4 : 3Grenade CF B |
20:00 | Term. | Merida AD1 : 3CD Alcoyano |
18:00 | Term. | Antequera CF1 : 1Recreativo Huelva |
18:00 | Term. | CD Castellón2 : 3Córdoba CF |
16:00 | Term. | Algeciras2 : 1Linares Deportivo |
17:00 | Term. | Alhama (F)0 : 1Espanyol Barcelone (F) |
12:00 | Term. | CE Europa (F)1 : 2Cacereno (F) |
12:30 | Term. | Alaves (F)1 : 1Lleida (F) |
18:00 | Term. | Athletic Bilbao (F)2 : 0Valence (F) |
16:00 | Term. | Real Betis (F)0 : 0Real Sociedad (F) |
12:00 | Term. | Granada (F)0 : 1Atletico Madrid (F) |
20:00 | Term. | Real Madrid (F)1 : 0SD Eibar (F) |
12:00 | Term. | Villarreal (F)1 : 4Madrid CFF (F) |
21:00 | Term. | FC Barcelone (F)2 : 1Athletic Bilbao (F) |
17:00 | - | Guijuelo- : -Covadonga |
17:30 | Term. | Real Aviles2 : 0Real Oviedo B |
17:30 | Term. | Zamora CF1 : 1Villalbes RC |
17:00 | Term. | Marino de Luanco0 : 1Coruxo FC |
17:00 | Term. | SD Compostela0 : 1UP Langreo |
16:30 | Term. | Covadonga4 : 0CD Cayón |
16:00 | Term. | Racing Santander II2 : 2Pontevedra CF |
17:00 | Term. | Arandina CF0 : 1Guijuelo |
16:00 | Term. | Ourense CF4 : 1Real Valladolid B |
17:00 | - | CD Tudelano- : -CD Brea |
17:00 | - | San Juan- : -Izarra |
18:00 | Term. | Real Sociedad C1 : 0Naxara CD |
18:00 | Term. | Unión Logroñés0 : 0Barakaldo CF |
17:00 | Term. | Gernika Club1 : 4CD Tudelano |
16:30 | Term. | Izarra2 : 1Mutilvera |
16:30 | Term. | UD Barbastro1 : 1San Juan |
16:00 | Term. | Valle Egues3 : 3Real Saragosse B |
12:00 | Term. | CD Brea0 : 2CD Calahorra |
19:00 | Term. | Utebo FC2 : 2Alavés B |
16:15 | Term. | Athletic Bilbao B2 : 1Arenas de Getxo |
12:00 | - | CE Europa- : -UD Alzira |
17:00 | Term. | Terrassa FC4 : 1CE Europa |
12:00 | Term. | Atlético Saguntino2 : 1Penya Independent |
12:00 | Term. | CE Manresa1 : 2CE Andratx |
12:00 | Term. | Lleida Esportiu3 : 0SD Formentera |
12:00 | Term. | Peña Deportiva1 : 3Sant Andreu |
12:00 | Term. | Valence CF B3 : 2Espanyol Barcelone B |
18:00 | Term. | CF Badalona3 : 1Torrent CF |
18:00 | Term. | CF La Nucía0 : 0Hercules CF |
18:00 | Term. | UD Alzira1 : 0Cerdanyola del Valles |
20:30 | Term. | CE Europa3 : 3Valence CF B |
12:00 | - | San Roque- : -Mar Menor |
12:00 | - | Vélez CF- : -Cadiz CF II |
11:30 | - | La Unión- : -Marbella FC |
19:30 | - | Orihuela CF- : -Águilas |
17:00 | - | CD El Palo- : -Manchego |
17:00 | Term. | Águilas0 : 2CD El Palo |
17:00 | Term. | Marbella FC1 : 0Mar Menor |
17:00 | Term. | RB Linense1 : 1San Roque |
17:00 | Term. | Yeclano Deportivo0 : 1Orihuela CF |
12:00 | Term. | Cadiz CF II1 : 2Séville FC B |
12:00 | Term. | CD Estepona FS4 : 1Vélez CF |
11:30 | Term. | La Unión2 : 1Antoniano |
11:00 | Term. | Betis Séville B1 : 0FC Cartagena II |
17:00 | Term. | Manchego2 : 1UCAM Murcia |
12:00 | - | Ursaria- : -UD Montijo |
17:00 | - | UD Sanse- : -CD Numancia |
17:00 | Term. | AD Llerenense1 : 0Guadalajara |
17:00 | Term. | CD Numancia3 : 0CD Mensajero |
17:00 | Term. | CP Cacereño4 : 0Talavera CF |
17:00 | Term. | Gimnástica Segoviana2 : 0Ursaria |
16:30 | Term. | CDA Navalcarnero0 : 0Getafe CF II |
12:00 | Term. | Atletico Paso2 : 1AD Unión Adarve |
12:00 | Term. | CD Badajoz0 : 0CF Villanovense |
12:00 | Term. | Illescas0 : 0UD Sanse |
11:00 | Term. | UD Montijo1 : 2UD San Fernando |