20:00 | Term. | Cameroun1 : 0Brésil |
20:00 | Term. | Serbie2 : 3Suisse |
16:00 | Term. | Corée du Sud2 : 1Portugal |
16:00 | Term. | Ghana0 : 2Uruguay |
19:30 | Term. | Dunkerque0 : 1Martigues |
19:30 | Term. | Nancy1 : 0FC Gobelins |
19:30 | Term. | Bastia-Borgo0 : 4Red Star |
19:30 | Term. | US Concarneau3 : 1Avranches |
19:30 | Term. | US Orléans1 : 2Le Puy Foot 43 |
19:30 | Term. | Cholet0 : 0Villefranche |
19:30 | Term. | Le Mans1 : 1Bourg-Péronnas |
19:30 | Term. | Châteauroux2 : 2Stade Briochin |
18:00 | Term. | Montpellier (F)1 : 1FC Fleury (F) |
15:00 | Term. | Swansea U-210 : 4Stoke City U-21 |
20:00 | Term. | Southampton U217 : 1Colchester U-21 |
19:30 | Term. | US Boulogne1 : 0Wasquehal |
18:00 | Term. | Sete2 : 0Hyeres |
19:00 | Term. | Les Herbiers2 : 1Trélissac |
19:30 | Term. | Bergerac FC2 : 2GOAL FC |
20:00 | Term. | Angoulême1 : 1Andrezieux Boutheon |
20:45 | Term. | Peterborough United1 : 2Barnsley FC |
20:45 | Term. | Ipswich Town1 : 1Fleetwood Town |
20:45 | Term. | Bolton1 : 1Bristol Rovers |
20:45 | Term. | Morecambe1 : 1Exeter City |
20:45 | Term. | Plymouth Argyle0 : 2Port Vale |
20:45 | Term. | Charlton Athletic0 : 1Cheltenham Town |
20:45 | Term. | Crewe Alexandra1 : 2Newport County |
20:45 | Term. | Doncaster Rovers0 : 2Walsall |
20:45 | Term. | Stevenage5 : 0Barrow |
20:45 | Term. | Alfreton Town1 : 1Kidderminster Harriers |
20:45 | Term. | Chester FC1 : 0Blyth Spartans |
20:45 | Term. | Darlington 18832 : 2Kettering Town |
20:45 | Term. | Bath City1 : 1Welling United |
20:45 | Term. | Margate0 : 0Billericay Town |
21:30 | Term. | Grenade CF3 : 1Deportivo Alavés |
22:00 | Term. | Estrella0 : 1Tenerife II |
20:15 | Term. | Huarte2 : 1Pena Sport |
20:30 | Term. | CD Ardoi1 : 0Burlades |
20:00 | Term. | BSV Kickers Emden0 : 6VfB Lübeck |
12:00 | Term. | FC Schalke 04 II5 : 0Cologne II |
19:30 | Term. | Fortuna Cologne2 : 1RW Ahlen |
19:00 | Term. | BFC Viktoria Berlin2 : 0ZFC Meuselwitz |
19:00 | Term. | Tennis Borussia2 : 0SV Lichtenberg |
19:30 | Term. | FC Eddersheim0 : 2Eintracht Francfort II |
19:00 | Term. | FC Süderelbe2 : 1Niendorfer TSV |
19:30 | Term. | TuS Osdorf2 : 2Union Tornesch |
19:30 | Term. | SC Victoria Hamburg3 : 2TSV Buchholz |
19:30 | Term. | Harksheide1 : 0TSV Sasel |
19:00 | Term. | SG Sonnenhof3 : 1Backnang |
19:00 | Term. | Rielasingen-Arlen2 : 1FV Ravensburg |
19:30 | Term. | Union Furstenwalde2 : 1FC Frankfurt |
19:45 | Term. | FC Hertha 03 Zehlendorf1 : 2Rostocker FC |
19:30 | Term. | SSVg Velbert4 : 1SF Hamborn |
11:00 | Term. | Elche CF1 : 0West Bromwich |
11:00 | Term. | Liefering2 : 3FK Graficar |
11:00 | Term. | Sigma Olomouc4 : 0Viktoria Otrokovice |
11:30 | Term. | Lille1 : 0Club Bruges |
13:00 | Term. | Bohemians 1905 II2 : 6Dukla Prague |
13:30 | Term. | Eintracht Francfort5 : 1SV Sandhausen |
14:00 | Term. | RB Leipzig2 : 1AC Horsens |
14:00 | Term. | Sivasspor2 : 0Partizani Tirana |
14:00 | Term. | MSK Zilina3 : 0Povazska Bystrica |
14:00 | Term. | SV Ried3 : 3Ceské Budejovice |
14:00 | Term. | LASK Linz2 : 1Admira Wacker |
14:00 | Annu. | Eintracht BrunswickAnn.SpVgg Bayreuth |
14:30 | Term. | Grasshopper Zurich4 : 1SCR Altach |
15:00 | Annu. | Cercle BrugesAnn.Monaco |
15:00 | Term. | Rapid Vienne4 : 1First Vienna FC |
15:00 | Term. | SKN St. Pölten1 : 1TSV Hartberg |
15:00 | Term. | Blackburn4 : 0Heart of Midlothian |
15:00 | Term. | Hanovre 961 : 2Hertha BSC Berlin |
17:00 | Term. | Besiktas1 : 1Karagumruk |
17:00 | Term. | Wolfsberger AC II1 : 5Sturm Graz II |
17:00 | Annu. | Austria Vienne IIAnn.Traiskirchen |
18:30 | Annu. | Wiener SKAnn.Floridsdorfer AC |
20:30 | Term. | Nottingham Forest1 : 2Stoke City |
11:00 | Term. | Gandzasar FC1 : 0CSKA FC II |
11:00 | Term. | Mika0 : 1Syunik |
18:00 | Term. | Neftchi Baku0 : 4Qarabag Agdam |
11:30 | Term. | Beroe Stara Zagora0 : 2CSKA 1948 Sofia |
13:00 | Term. | NK Kustosija0 : 2Rudeš |
13:30 | Term. | Hrvatski Dragovoljac3 : 3Solin |
18:00 | Term. | Doxa Katokopias2 : 0Akritas |
18:00 | Term. | Enosis Neon Paralimni0 : 2AEK Larnaca |
10:30 | Term. | Graffin Vlašim1 : 2FK Pardubice |
10:30 | Term. | Prostejov5 : 0Zlate Moravce |
10:30 | Term. | Mladá Boleslav1 : 0MFK Chrudim |
13:00 | Term. | Spartak Trnava1 : 0Fastav Zlin |
13:00 | Term. | Hradec Kralové1 : 6Varnsdorf |
14:00 | Term. | AS Trencín1 : 2Zbrojovka Brno |
20:45 | Term. | Glenavon0 : 1Larne FC |
20:45 | Term. | Annagh United3 : 0Dundela FC |
14:30 | Term. | FC UTA Arad1 : 4Sepsi |
18:00 | Term. | Petrolul Ploiesti2 : 0Universitatea Cluj |
16:30 | Term. | Bouaké FC0 : 1USC Bassam |
19:00 | Term. | San-Pédro FC4 : 0ES Bafing |
14:00 | Term. | Marines FC0 : 6Mukura Victory |
18:00 | Term. | Gasogi United FC0 : 0APR FC |
18:00 | Term. | Eyupspor2 : 0Tuzlaspor |
20:45 | Term. | Haverfordwest County2 : 1Penybont |
20:45 | Term. | Caernarfon Town2 : 3Newtown |
20:45 | Term. | Bala Town1 : 0Flint Town |
20:45 | Term. | The New Saints11 : 0Aberystwyth Town |
20:45 | Term. | Pontypridd Town0 : 1Cardiff MU |
15:30 | Term. | Al Ahli Manama0 : 0Al Hala Muharraq |
16:30 | Term. | Al Shabab Manama0 : 1Manama |
18:30 | Term. | Al Khalidiyah1 : 1East Riffa |
16:00 | Term. | Douanes Niamey2 : 0Espoir FC FC |
14:00 | Term. | Al-Nasr0 : 3Al Arabi |
14:00 | Term. | Al Sahel3 : 1Al Sulaibikhat |
16:30 | Term. | Al Tadhamon4 : 0Al-Shabab SC |
14:00 | Term. | Al Sadaqa2 : 1Al Akhdar |
14:30 | Term. | Olympic Azzaweya3 : 1Asswehly |
14:30 | Term. | Al Ahli Tripoli3 : 1Mahalla Tripoli |
18:00 | Term. | Al-Nasr Benghazi1 : 1Al Taawun |
04:00 | Term. | Xelaju MC0 : 0Cobán Imperial |
21:45 | Term. | Torreense1 : 0Famalicão |
15:00 | Term. | Delhi Dynamos2 : 1NorthEast United |
15:00 | Term. | Anse Royale1 : 6Foresters FC |
13:45 | Term. | Ismaily SC0 : 1Smouha SC |
18:00 | Term. | Al Ahly2 : 1Talaea El Geish |
15:30 | Term. | USM Oujda1 : 0Raja Beni Mellal |
16:00 | Term. | Widad Temara0 : 1Racing Casablanca |
20:00 | Term. | Anderlecht II2 : 0Genk II |
20:00 | Term. | Standard II2 : 4Lierse Kempenzonen |
13:30 | Term. | Fayoum0 : 1Misr El-Maqasha |
13:30 | Term. | Mallawi2 : 0Kima Aswan |
13:30 | Term. | Suez SC2 : 0El Alameen |
13:30 | Term. | Mostaqbal1 : 2ZED |
13:30 | Term. | Shabab Al Obour2 : 0Porto Suez |
13:30 | Term. | Eastern Company0 : 1El Entag El Harby |
13:30 | Term. | Petrojet FC2 : 3Al-Sekka |
13:30 | Term. | Wadi Degla4 : 1Al Nasr |
13:30 | Term. | Kahrabaa Ismailia0 : 1Al Qanah |
20:45 | Term. | Bracknell Town4 : 2Swindon Supermarine |
20:45 | Term. | Lincoln Red Imps6 : 0Lions Gibraltar FC |
14:00 | Term. | PAO Rouf1 : 2PASA Irodotos FC |
14:00 | Term. | Ilioupolis2 : 1Panachaiki |
10:30 | Term. | Shukura Kobuleti2 : 1FC Rustavi |
10:30 | Term. | Merani Tbilisi0 : 3Samtredia |
10:30 | Term. | Merani Martvili4 : 2WIT Georgia |
10:30 | Term. | FC Gareji Sagarejo1 : 3Spaeri FC |
20:00 | Term. | Genk-2 (F)2 : 4Oud-Heverlee-2 (F) |
16:00 | Term. | OGC Nice U191 : 1Montpellier U19 |
16:30 | Term. | Slovan Liberec (F)2 : 1Slavia Prague (F) |
19:30 | Term. | Sittard (F)2 : 2Telstar (F) |
19:30 | Term. | Feyenoord (F)0 : 1FC Twente (F) |
19:30 | Term. | VV Alkmaar (F)0 : 3ADO Den Haag (F) |
12:00 | Term. | Concordia Chiajna1 : 0Unirea Slobozia |
13:00 | Term. | Gloria Bistrita1 : 0Bihor Oradea |
13:00 | Term. | ACSO Filiasi8 : 0Armata |
12:00 | Term. | Ineu1 : 1Progresul Pecica |
13:00 | Term. | ACS Ghirod5 : 0Gloria Lunca Teuz Cermei |
13:00 | Term. | Avantul Periam2 : 1Phoenix Buzias |
13:00 | Term. | Crisul Chisineu Cris0 : 2Soimii Lipova |
13:00 | Term. | Pobeda Star Bisnov0 : 4Scolar Resita |
13:00 | Term. | Targu Mures II2 : 1Viitorul Cluj |
13:00 | Term. | Metalurgistul Cugir2 : 0Avantul Reghin |
13:00 | Term. | Ramnicu Sarat4 : 1Dinamo Bacau |
13:00 | Term. | Farul Constanta II1 : 1FC Voluntari II |
13:00 | Term. | Muscelul Campulung0 : 0Popesti Leordeni |
13:00 | Term. | SR Brasov2 : 1Olimpic Zarnesti |
13:00 | Term. | Odorheiu Secuiesc1 : 1Targu Secuiese |
13:00 | Term. | Vedita Colonesti0 : 4Viitorul Daesti |
13:00 | Term. | Minerul Costesti2 : 3Sporting Rosiori |
20:45 | Term. | Broomhill4 : 1Civil Service Strollers |
12:00 | Term. | Onduparaka FC0 : 2KCCA FC |
14:00 | Term. | Bul FC2 : 1Wakiso Giants FC |
14:00 | Term. | Express Football Club0 : 1Arua Hill |
16:00 | Term. | AS Binah0 : 0AC Semassi FC |
20:00 | Term. | Varzim1 : 0USC Paredes |
20:00 | Term. | Primorje (F)4 : 1Krim (F) |
14:00 | Term. | Kagera Sugar2 : 0Ihefu SC |
14:00 | Term. | Singida Big Stars3 : 0Namungo FC |
12:00 | Term. | Foutoua1 : 0Teshrin |
15:00 | Term. | RC Kouba1 : 0GC Mascara |
15:00 | Term. | MC Saïda0 : 0WA Tlemcen |
15:00 | Term. | JSM Tiaret2 : 1Temouchent |
15:00 | Term. | Boufarik1 : 4NA Hussein Dey |
15:00 | Term. | ES Mostaganem1 : 0CR Mechria |
15:00 | Term. | RC Relizane2 : 2SKAF Khemis Melina |
15:00 | Term. | Olympique Médéa0 : 1Oued Sly |
15:00 | Term. | ASM Oran1 : 2Ben Aknoun |
15:00 | Term. | AS Ain M'lila1 : 1USM Annaba |
16:30 | Term. | Royal FC2 : 0AS Police |
16:30 | Term. | AS SONABEL1 : 0Rahimo FC |
11:00 | Term. | Nebitchi1 : 2Kopetdag Asgabat |
11:00 | Term. | Ashgabat FC2 : 1Merw Mary FC |
18:00 | Term. | Holy Ghost0 : 2Prisons XI Gaborone |
17:00 | Term. | Afrique FE1 : 1Real Bamako |
02:00 | Term. | Real Esteli6 : 0Matagalpa |
02:00 | Term. | Diriangen2 : 0Walter Ferreti |