19:00 | - | Lorient- : -Paris-SG |
21:00 | - | Monaco- : -Lille |
21:00 | - | Marseille- : -OGC Nice |
18:30 | - | PSG (F)- : -Paris FC (F) |
21:00 | - | Everton- : -Liverpool |
20:30 | - | Club Bruges- : -KRC Genk |
20:00 | Susp. | RapidencaSusp.Mollerussa |
18:00 | - | Vllaznia- : -FK Egnatia |
18:00 | - | Tirana- : -FK Kukësi |
18:00 | - | AEL- : -Nea Salamis |
13:00 | Rep. | MFK Karvina U19Rep.Banik Ostrava U19 |
19:00 | - | ToVe Pori- : -Haka II |
19:10 | - | LPS- : -EPS II |
17:00 | Rep. | FK PanevezysRep.FK Dziugas Telsiai |
18:00 | - | Baerum SK- : -Stabaek |
18:00 | - | Rade- : -Moss FK |
18:00 | - | IL Hødd- : -Aalesunds FK |
18:00 | - | IL Bjarg- : -Asane |
18:00 | - | Stord- : -Lysekloster IL |
18:00 | - | Froya FK- : -Sogndal |
18:00 | - | Strindheim IL- : -Molde |
18:00 | - | Fram Larvik- : -Arendal |
18:00 | - | Skjervoy IK- : -Alta IF |
18:00 | - | IF Floya- : -Tromsø |
18:00 | - | Melhus IL- : -Ranheim |
18:00 | - | Elverum- : -HamKam |
18:00 | - | Frigg- : -KFUM Oslo |
16:00 | Rep. | APEJES AcademyRep.Fortuna Mfou |
16:00 | Rep. | Union DoualaRep.Les Astres FC |
16:00 | Rep. | PWD BamendaRep.Fauve Azur Elite |
16:00 | Rep. | Fovu ClubRep.Bamboutos FC |
16:00 | Rep. | Avion AcademyRep.UMS de Loum |
23:00 | - | Colima- : -Mexicali FC |
17:00 | Rep. | Dreams FCRep.Bechem United |
11:00 | 87' | SKA Khabarovsk2 : 1Rodina Moskva |
15:00 | - | Tyumen- : -Chernomorets |
17:00 | - | Sokol- : -FC Yenisey |
18:00 | - | FC Khimki- : -FK Kamaz |
17:30 | - | SK Blava- : -FC Pata |
20:00 | - | ND Gorica- : -Beltinci |
19:30 | - | Stade Nyonnais- : -Vaduz |
00:00 | Term. | Unión La Calera0 : 0Cruzeiro |
02:00 | Term. | Deportivo Garcilaso1 : 1Cuiaba |
02:00 | Term. | Sportivo Trinidense2 : 0Nacional Potosi |
02:30 | Term. | Argentinos Juniors1 : 0Corinthians |
00:00 | Term. | Estudiantes de La Plata0 : 1Gremio |
00:00 | Term. | Caracas FC1 : 1Rosario Central |
02:00 | Term. | Liverpool Montevideo1 : 0San Lorenzo |
02:00 | Term. | Atlético Mineiro (MG)3 : 2Penarol |
02:30 | Term. | Colo Colo0 : 0Alianza Lima |
04:00 | Term. | Junior Barranquilla1 : 1LDU Quito |
14:30 | - | Elman- : -Jeenyo |
17:30 | - | FC Chayka- : -FK Ufa |
02:00 | Term. | Brusque3 : 1Mirassol FC |
20:59 | Rep. | Sport RecifeRep.Fortaleza |
22:00 | - | EC Bahia- : -CRB Maceio |
00:30 | Term. | Moto Club MA0 : 1Maranhão |
02:40 | Term. | Expreso Rojo1 : 0Cúcuta Deportivo |
17:30 | - | Al Mu'aidar- : -Qatar SC |
17:30 | - | Al Shamal- : -Al Sadd SC |
12:00 | 45' | FC Ryukyu1 : 0Gamba Osaka |
12:00 | 45' | Fagiano Okayama1 : 1Yokohama FC |
12:00 | 45' | Roasso Kumamoto0 : 1Sagan Tosu |
16:00 | - | FC Goa- : -Mumbai City |
19:45 | - | Jeddah- : -Al Qaisoma |
15:00 | - | FK Gabala- : -Zira FK |
19:00 | Rep. | Al Mokawloon Al ArabRep.Zamalek |
18:00 | - | PK-37- : -Kings |
17:00 | - | TPK Pallokerho- : -MuSa |
19:30 | - | VPV- : -Korsnas FC |
15:00 | Rep. | Balkan BotevgradRep.Slavia Sofia II |
18:00 | - | FC Honka- : -EBK |
18:30 | - | Suduroy- : -TB Tvoroyri |
18:30 | - | Hoyvik- : -Víkingur Gøta |
18:30 | - | B71 Sandur- : -AB Argir |
16:30 | - | Vlasina- : -Timocanin |
15:00 | - | Thermaikos- : -Veria FC |
15:00 | Gagnant * | Thyella Sarakinoi0 : 3Nestos Chrisopoulis |
10:00 | Term. | Svornos4 : 1Aps Zakynthos |
15:00 | Gagnant * | Thesprotos3 : 0Fikis |
15:00 | Rep. | Virtus BolzanoRep.Portogruaro |
16:00 | - | ASKO de Kara- : -AS OTR |
16:00 | - | Kakadl- : -AS Binah |
16:00 | - | ASC Kara- : -Gomido FC |
10:00 | Term. | Persebaya Surabaya0 : 2Bali United |
21:00 | Susp. | Holywell TownSusp.Llanidloes |
17:00 | Rep. | ErbilRep.Al Talaba |
23:00 | Rep. | Municipal GreciaRep.Guanacasteca |
23:00 | - | Matagalpa- : -Managua FC |
12:00 | Rep. | SWQ ThunderRep.Broadbeach United |